RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarmısak Görmek

Rüyada sarmısak görmek, rüyayı gören kişinin, maddi açıdan çok zor bir dönem geçirdikten, uzunca bir süre parasızlık ve işsizlik çektikten sonra çok büyük bir sabır ve azim gösterip yeni işlere girerek para kazanacağına, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına, yaptığı işin tutması sayesinde içinde bulunduğu sıkıntılardan ve borçlardan kurtulacağına ve böylece çok daha mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Sarmısak Yemek

Rüyayı gören kişinin, durumuna bağlı olarak iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi, bir hastalıktan muzdarip ise yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulacağına ya da hastalığının tedavisinde ilerleme kaydedileceğine rivayet eder. Diğer insanlar için, iş hayatında ve aile hayatında yakın bir zaman içinde çok kötü durumlar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Sarmısak Yediğini Görmek

Rüyada sarmısak yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibi eğer hasta bir kişi ise sıkıntılarından ve rahatsızlığından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına ve ferah ereceğine rivayet eder. Rüyayı gören kişi hasta birisi değil ise çok zor ve kötü durumlar ile karşılaşacağına, maddi zararlara uğrayacağına ve çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Sarmısak Almak

İş hayatında uzun bir zamandan beri çok büyük bir arzu duyulan bir işe girileceğine, bu iş sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, bu para ile hayali kurulan şeylerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve çok mutlu olunacağına tabir edilir.

Rüyada Sarmısak Soymak

Rüya sahibinin, başarılarını, sevinçlerini ve kazancını kıskanan insanlar tarafından uydurulan dedikodulara malzeme yapılacağına, bu yüzden çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!