RuyaTabirleri.com

Rüyada Sarsıntı Görmek

Rüyada sarsıntı görmek, rüya sahibinin planlarında yaşanacak bir soruna yorumlansa da bunların düzeltilmesi imkanlarının oluşacağına delalet eder. Rüya sahibinin kariyer planlarıyla ilgili bir soruna, örneğin; işten atılmasına ya da yaptığı işlerin görmezden gelinerek kıdeminin düşürülmesine de delalet eder.

Rüyada Yer Sarsıntısı Görmek

Rüyada yer sarsıntısı, kelime olarak sarsıntıyla aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin hayatında aniden ortaya çıkacak ve hayatını tamamen değiştirecek çözülmesi zor, büyük ve hayati sorunlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin, beden sağlığının aniden bozulması ile birlikte ruhsal durumunun da bozulacağına ve bütün sorunların üst üste gelip kişiyi köşeye sıkıştıracağına delalet eder.

Rüyada Ev Sallanması

Rüyada ev sallanması, rüya sahibinin, ailesi içinde meydana gelecek büyük sorunlara ve hanesini terketmeyecek musibetlere yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, aile fertlerinden birinin ihanet ya da hastalık nedeniyle haneden ayrılacağına ya da hanedeki huzurun hane içindeki bir kişi tarafından bozulacağına da yorumlanır.

Rüyada Ev Yıkılması

Rüyada ev yıkılması, hane içerisindeki sorunların çözülemeyip ayrılık getirmesine ve aniden ortaya çıkan sağlık sorunlarından ötürü hanede büyük bir acı yaşanacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük bir sorunla karşılaşacağı ve bu sorundan ötürü işini kaybedeceğine de yorulur.

Rüyada Evin Tavanının Yıkıldığını Görmek

Rüyada evin tavanının yıkıldığını görmek, hane içerisindeki bereketin, bolluğun ve hayırlı olayların sona ermesine ve yakın bir zamanda acı olayların yaşanacağına işaret eder. Kişinin yakınlarından ya da dostlarından göreceği ihanete yorulur.

Rüyada Ev Yıktığını Görmek

Rüyada ev yıktığını görmek, rüya sahibinin, hanesindeki huzuru bozduğuna, Allah yolunu terkederek kötülüklere bulaştığına, aile fertlerini de kötü yola sürüklediğine ve sonunun hayırlı olmayacağına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!