RuyaTabirleri.com

Rüyada Şaşırmak

Rüyada şaşırmak, yapılan işlere gereken önemin verilmediği ve iş için gerekli özenin gösterilmediği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, iş ahlakından yoksun olduğuna, bu yüzden yapacağı tüm işlerde sorunlarla karşılaşacağına ve işlerinin sonunun her zaman iflas olacağına yorumlanır. Aynı zamanda, mal ve mülk konusunda savurgan olunduğuna yorulur.

Rüyada Şaşırmak

Rüyada şaşırmak, rüya sahibinin içinde bulunduğu karar verememe durumuna, bu nedenle iş ve aile hayatında sorun yaşayacağına ve büyük kayıplar vereceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, yüreğinde ikilik olduğuna ve yaptığı işlere kendini tam olarak veremediğine delalet eder.

Rüyada Yolunu Şaşırmak

Rüyada yolunu şaşırmak, kararsızlıktan ötürü yanlış kararlar vermeye ancak daha sonra verilen kararlardan dönmeye ve işleri yoluna sokmaya işaret eder. Aynı zamanda, yapılacak işlerde sorumluluk almaya ve gerektiğinde elini taşın altına sokmaya yorulur.

Rüyada Kıbleyi Şaşırmak

Rüyada kıbleyi şaşırmak, rüyayı gören kişinin, kendisini tam anlamıyla ibadete vermediğine ve bu yüzden yaptığı hataların devam edeceğine yorumlanır. Yapılan hataların bedeli olarak çok sevilen birisinden ayrılmaya ve vicdan azabı çekerek uzunca bir süre kendini affetmemeye de işaret eder.

Rüyada Hayret Etmek

Rüyada hayret etmek, rüya sahibinin, karşısına çıkacak zor durumlardan yüreklilikle ve zarar görmeden kurtulacağına delalettir. Yapılan hatalardan ve girilen kötü yollardan dönmeye ve tövbe etmeye yorulur.

Rüyada Hayrete Düşmek

Rüyada hayrete düşmek, dünya işlerine önem vermeye ve Allah yolundan ayrılmaya işaret eder. Rüyayı gören kimsenin, kötü şeyler yapmaya başladığına, bu durumun devamının geleceğine ve paraya tamah edip anne babasını boşverdiğine delalet eder.

Rüyada Afallamak

Rüyada afallamak, rüya sahibinin sevdiklerinin yaşayacağı sorunlara ve bu sorunların uzunca bir süre rüyayı gören kişiyi meşgul edeceğine ve çözümsüz kalacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şaşırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. nevzat (18 Mayıs 2014 saat: 19:21)

    Yemek yemek için annemden tavsiye alıyorum. Bildiğim ama fazla gitmediğim bir yerde bir lokanta öneriyor. oraya arabayla gidiyorum ve arabayı bir dükkanın önüne parkediyorum. yemeğimi yiyip arabaya geri döndüğümde arabamın dikiz aynalarının koparıldığını parçalandığını, bazı yerlerinin tekmelendiğini ve ilginç bir şekilde bir dolmuşun yarısının arabamın üstüne bağlandığını görüyorum. Gördüğüm araba şu an sahip olduğum araba. Bi anda ne yapacağımı şaşırıyorum ve bunun kimin yaptığını haykırıyorum. dükkan sahibi çıkıyor ve ben yaptım ne olacak diyor. tam hatırlamıyorum ama adamın belalı bir adam olduğunu hissediyorum ve sinirlerime hakim olmam gerektiğini düşünüyorum. neden yaptın diye sorunca buraya araba parketmemin hatalı olduğunu söylüyor ve adamda gayet sakin davranıyor. dükkanın küçük bir terası var ve orda adamla oturup konuşuyoruz. daha sonra arabama aynen o şekilde biniyorum ve eve varıyorum. arabamı parkediyorum ve rüya bitiyor. uyandığımda gergin kalktım. ne anlama geliyor merak ediyorum. Teşekkürler.

  2. arzu (12 Ocak 2014 saat: 00:13)

    Rüyamda eski sevgilimle karanlık bir odaya geçiyorduk ve sanki beni öpüyordu ben sandalyeye oturdum ve arkasından kucağıma düşüp artık daha fazla dayanamadığını çok kötü olduğunu ve yardım istediğini gördüm.Ben şaşırıyordum ve ben senin bu halde olduğunu bilmiyordum neden söylemiyordun diyordum.Neden kötü olduğunu söylemedin ben hep seni iyisin sanıyordum diyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,