RuyaTabirleri.com

Rüyada Satanist Görmek

Rüyada satanist görmek, bazı rüya tabirlerine göre hayır bazı rüya tabirlerine göre de şer olarak açıklanır. Kimileri, rüyada satanist görmenin, rüyayı gören kişinin entelektüel ve elit çevrelerde yaşayan kimse olacağına ve ayrıcalık edineceğine işaret ettiğini kabul ederken kimileri de rüya sahibinin hayattan, sorumluluklardan ve gelecekten yana büyük kaygılar taşıdığını gösterdiğini söylemektedirler.

Rüyada Satanist Ayini Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatındaki, ne konuştuğunu ve ne yaptığını bilmeyen ve tabiri caizse toplumda kendini taşıyamayan bazı kimselerin varlığına ve rüya sahibinin de bu kişileri ayıklaması ve onlardan kurtulması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Satanist Olmak

Rüyayı gören kişiyi huzursuz eden ve kendisi ile sürekli hesaplaşma halinde olmasına neden olan bazı gerçekler olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin öfke ile söylediği sözlerden ya da yaptı şeylerden dolayı kendini sorumlu tuttuğuna, pişman olduğuna ve şimdi vicdanının susturmaya çalıştığına rivayet edilir. Rüya sahibi haksızlık ettiğini düşünüyor ve bunun sancısını çekiyor demektir.

Rüyada Şeytana Tapmak

Rüyayı gören kişinin doğru yoldan sapmasına, prensiplerinden ve doğrularından geçmesine neden olacak kişilere rastlayacağına ya da bu doğrultuda hareket edeceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Vampir Görmek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse sinir harbi geçireceği günler yaşayacağına, bu durumun en başta kendisine sonra da en yakınlarına zarar vereceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu hale gelmesine neden olacak kötü kişilerin varlığına ve onlardan gelecek zararlara yorulur.

Rüyada Puta Tapmak

Rüyayı gören kişinin her duyduğuna ve her söylentiye inanmaması gerektiğine, hiçbir şeyin uzaktan göründüğü gibi olmadığına alamet eder. Rüya sahibinin dedikoduya, hurafeye ve gerçekliği olmayan bilgilere itibar etmemesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!