RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Satın Almak

Rüyada satın almak, iki şekilde tabir edilir. Eğer satın alınan şey, hayırlı ve yarar sağlayacak bir şey ise, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yeni açılan kapılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine çok hayırlı ve çok büyük başarılar kazanacağına işaret edilir.  Eğer rüyada satın alınan şey, pek hayırlı olmayacak ve rüya sahibine yararı dokunmayacak bir şeyse, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntılar ve sorunlar ile karşılaşılacağına tabir edilir.

Rüyada Ekmek Satın Almak

Rüyada ekmek satın almak, rüya sahibinin, ne zaman başı sıkışsa yardımına koşan, üzüntüsünü kendi üzüntüsü bilen ve kadir kıymet bilen kişilerin olduğuna delalet edilir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı ve büyük zarara uğrayacağı bir sorunla karşılaşacağına ve bu sıkıntıdan kurtulmak için çok sevdiği ve saydığı bir arkadaşından yardım alacağına yorumlanır.

Rüyada Süt Satın Almak

Rüyada süt satın almak, rüyayı gören kişinin, aile hayatında meydana gelecek çok büyük ve güzel bir gelişmeye, evliliğe ve daha sonra doğacak olan çocuğuna ve çocuğunun çok terbiyeli, dürüst ve akıllı bir kişi olarak yetişeceğine delalet edilir.

Rüyada Ev Satın Almak

Rüyada ev satın almak, iş hayatında gerçekleştirilecek ve çok büyük ve güzel gelişmelere yol açacak projelere girmeye ve yüklü miktarda para kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Araba Satın Almak

Rüyada araba satın almak, rüya sahibinin, çok iyi, etrafındaki insanlar tarafından çok sevilen ve çok takdir edilen bir kişi olacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine işaret edilir.

Rüyada Çanta Satın Almak

Rüyada çanta satın almak, sevilen ve saygı duyulan insanlardan duyulacak kötü sözlere yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: