RuyaTabirleri.com

Rüyada Satın Almak

Rüyada satın almak, iki şekilde tabir edilir. Eğer satın alınan şey, hayırlı ve yarar sağlayacak bir şey ise, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yeni açılan kapılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine çok hayırlı ve çok büyük başarılar kazanacağına işaret edilir.  Eğer rüyada satın alınan şey, pek hayırlı olmayacak ve rüya sahibine yararı dokunmayacak bir şeyse, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntılar ve sorunlar ile karşılaşılacağına tabir edilir.

Rüyada Ekmek Satın Almak

Rüyada ekmek satın almak, rüya sahibinin, ne zaman başı sıkışsa yardımına koşan, üzüntüsünü kendi üzüntüsü bilen ve kadir kıymet bilen kişilerin olduğuna delalet edilir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşayacağı ve büyük zarara uğrayacağı bir sorunla karşılaşacağına ve bu sıkıntıdan kurtulmak için çok sevdiği ve saydığı bir arkadaşından yardım alacağına yorumlanır.

Rüyada Süt Satın Almak

Rüyada süt satın almak, rüyayı gören kişinin, aile hayatında meydana gelecek çok büyük ve güzel bir gelişmeye, evliliğe ve daha sonra doğacak olan çocuğuna ve çocuğunun çok terbiyeli, dürüst ve akıllı bir kişi olarak yetişeceğine delalet edilir.

Rüyada Ev Satın Almak

Rüyada ev satın almak, iş hayatında gerçekleştirilecek ve çok büyük ve güzel gelişmelere yol açacak projelere girmeye ve yüklü miktarda para kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Araba Satın Almak

Rüyada araba satın almak, rüya sahibinin, çok iyi, etrafındaki insanlar tarafından çok sevilen ve çok takdir edilen bir kişi olacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine işaret edilir.

Rüyada Çanta Satın Almak

Rüyada çanta satın almak, sevilen ve saygı duyulan insanlardan duyulacak kötü sözlere yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Satın Almak İle İlgili Rüyalar;

 1. İnci (13 Nisan 2014 saat: 10:51)

  Rüyamda büyük bir mağazadayım en üst kata çıkıyorum oradan başıma kırmızı rengin ağırlıkta olduğu çiçekli bir taç takıyorum ve onu satın alıyorum mağazada çalışan kız tacı benden geri alıyor ben tacı çıkarmak istemediğimi söylüyorum onu zaten satın aldığımı sonra getireceğini söylüyor beni bir alt kata indiriyor burada krem renkli bir çok mont deniyorum giyiorum çıkartıyorum hoşuma gitmiyor 1. Ve 2. Denememden sonra hep tacı soruyorum kız bişey demiyor sonraki denemelerden sonra tacı sormayı bırakıyorum

 2. Anonim (10 Şubat 2014 saat: 21:27)

  rüyamda güneşli bir güne uyanıyorum ve kardeşimle çarşıya çıkıyoruz mikrofon satın alıyorum büyükçe bir mikrofon. Sonra eve dönmeye karar veriyoruz. Otobüse biniyoruz kucağımda bir kız çocuğu var. İneceğimiz yere geliyoruz fakat ben şaşırıyorum ve daha değil diyorum bir sonraki durakta iniyoruz ve indiğimiz yer ihtişamlı bir mezarlık yerler mermerden. Biraz korkudan biraz büyülenmekten ağlıyorum ordan ayrılmaya çalışıyorum önümde bir köprü var yine mermerden ve ince bir köprü aşağısı uçurum sendeleye sendeleye kucağımda kız çocuğuyla karşıya geçiyorum ve rahatlıyorum

 3. Azime (04 Şubat 2014 saat: 08:02)

  rüyamda şu anda dargın olduğum amcamın kızıyla bir evdeyiz. O saçlarını ıslatıp tarıyor ben de sürekli saçını ıslatma sirke girer diyorum. O devam ediyor. Bana gülümsüyor. O arada babamı görüyorum. Bize bir şeyler söylüyor. Sürekli her rüyamda uzun süredir bu kızi görüyorum. Komşularımı görüyorum. Alışveriş yaptıktan sonra eve dönüş yolunda bana eşlik etmek istediğini söylüyor bir abla. O da yanından geçenle küs olduğu için bana yakınlaşıyor. Spor ayakkabı giyinmişim diyorum keşke yeni ayakkabıyı giyinseydim.

 4. Azime (04 Şubat 2014 saat: 07:55)

  rüyada marketten döndükten sonra sokakta ışkın satan satıcıdan ışkın alıyorum. O esnada marketten aldığım torbam kayboluyor. Arayıp duruyorum. Kimse beni umursamıyor. Arabaya binmem gerektiğini söyleyip ağlıyorum. Sonra çantamı da çaldırdığımı görüyorum. Ararken bir dükkanın kapısında cüzdan ve telefonum çalışmış halde orda duruyor. Bakıyorum içine sahte elli tl var yanımda oturan gençlerden bir alıp para kasasının yanına koyuyor patronu anlar mı diye.amcam geliyor ne oldu diye soruyor kayboluyor. Sonra abim geliyor çay içiyoruz durumu anlatıyorum. O arada eski erkek arkadaşım geliyor abimi umursamadan yanıma oturuyor beni başımdan öpüyor. Tanıştırıyorum hiç umursamıyor. Bana sarılıyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,