RuyaTabirleri.com

Rüyada Satır Görmek

Rüyada satır görmek, çok hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin korkularının üzerine giden, çalışmaktan, gayret etmekten ve hayallerine yaklaşmak için adım atmaktan imtina etmeyen ve aynı zamanda çevresine de moral kaynağı olan kişi olduğu anlamına gelir. Yiğit, mert, gönlü bol, yetenekli, zeki ve çevik bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Rüya sahibinin olumlu düşünceleri ve yaydığı güzel elektriği yakınlarına da yayılıyor, onlara da güç veriyor demektir.

Rüyada Satırla Et Kesmek

Rüyada satırla et kesmek, aksilik olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin iyi giden hayatının ve işlerinin birden tepe taklak olacağına, her şeyin sarpa saracağına ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine delalet eder. Bu rüya, şanssızlık olarak değerlendirilebilir.

Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada bıçak görmek, rüya sahibinin hayatındaki kolaylık ve rahatlık anlamına gelir. Onu koruyup kollayan, acı gününde bağrına basıp teselli eden ve mutluluğundan da yanından ayrılmayan bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada Bıçakla Elini Kesmek

Rüyada bıçakla elini kestiğini gören kişi, ani ve beklenmedik bir haber alacak demektir. Bu rüya bazen de rüya sahibinin hiç aklından geçmeyecek bir olayın başına geleceğine yorulur.

Rüyada Bıçakla Bir Şey Kesmek

Rüyada elinde bıçakla bir şey kestiğini görmek, kısa süreli mekân değişikliği anlamına gelir. Rüya sahibinin dertlerinden, sıkıntılarından ve borçların verdiği ağırlıktan kurtulmak için biraz uzaklaşacağına, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına tabir edilir.

Rüyada Bıçak Bilemek

Bir kişi eğer rüyasında bıçak bilediğini görürse, bu rüya onun kendine olan öz güvenine, saygısına ve kabiliyetlerinin farkında oluşuna delalet eder. Rüya sahibi bu sayede yapabileceklerinin farkındadır ve gücünü aşan olayların üzerine gidip hayal kırıklığı yaşamamak için son derece temkinlidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Satır Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Enes (15 Kasım 2015 saat: 14:29)

  Merhabalar ben rüyamda küs olduğum arkadaşın babası benim kankardesimi bicakla satirla palayla kovaladigini gördüm arkadaşıma bişey olmuyodu fakat ikimizde çok korkmustuk sonra polisleri aradık geldiler ve palayla satirla adam kovalamak neymiş biz ona sorariz dediler ve bizi kovalayan adama ana avrat küfür ettiler

 2. gökçen (30 Ağustos 2015 saat: 15:35)

  Özel güvenlik gorevlisiyim..rüyamda bir anda bir bagirti kopuyor..uzaktan bakıyorum arazideyiz ağaçlar var…bir arkadaşım imdattarzinda bağırıyor ve kaçmaya başlıyor…ona dogru koşuyorum..o sırada elinde kocaman satır olan bir adam çıkıyor karşıma …oğuz nerde diye soruyor…bilmiyorum diyorum..onu öldüreceğini söylüyor..benyeni ise başladığım icin beni tanımadığını ve bana bir şey yapmiyacagini söylüyor…onu ikna etmeye çalışıyorum..ne ölürsun…olmuştur bir hata…affet..allah peygamber aşkına diyorum …bak diyorum colugun çocuğun varsa onları hapse girip babasız bırakma…yoksada belki ileride olur..allahın verdiği canı allah alir..allah muhammed aşkına …yapma güzel kardesim diyorum..resmen yalvarıyorum yapmasın diye…daha sonra yüksekçe bir elektrik diregibeliriyorarazideve bu eli satırlı adam direğin tepesine çıkmış en üstte oturuyor…ve bana sesleniyor..sen haklısın abi…diye ve satırı aşağıya dogru atıyor…sonra uyandım…yorumlarsaniz çok sevinirim..simdiden teşekkürler..

 3. Semih esen (21 Ağustos 2015 saat: 06:16)

  Rüyamda 4. Katta evim olmuş bu arada annem ziyaretime gelmek ister annemi alıp evime götürmek isterim apartmana vardigimizda evimin altı hastane olmuş yalnız normal bir hastane dedim gil hastaları satırla dogruyorlar bir tane hasta tanıdık gelir bak anne bu falanca derim yanına gitmek isterim ama camın arkasında doktorun satırla kafasını koparttı hemen evime girmek isterim ama hastanenin içinden girmek zorunda olduğumu görürüm asansör e gelince ye kadar birçok katliam olduğunu görürüm gozumun önünde insanları kestikleri ne sahit olurum asansör e gelince uyandım korkuyla

 4. Serafeddin kapar (24 Temmuz 2015 saat: 21:17)

  Ruyamda tanidik ama hatirlayamadigim biri basima satir salliyor ve anlimdan kesiyor nerdeyse ikiye bolunucek basim, o sekilde hastaneye gidelim diye bagiriyorum taksici ona soyledigim halde dedigimi yapmiyor baska cikmaz bir yola giriyor sana dedim diyorum yanlis girdin don ve burdan gidelim kestirmeden taksiyi iterek kaldirarak yola koyuyorum ama basim tepesi alnimdan yukarisi yere, dusuyor satirda dusuyor kanlar akiyor cok kan kaybettim diyorum ve uyaniyorum…

 5. semih (24 Aralık 2014 saat: 02:08)

  3 gün üst üste rüya gördüm. Ilk rüyada kız arkadaşım yanımdaydı. Bende sol elimde bıçakla sağ elimi kesmeye çalışıyor keremiyordum. Ikinci gün kız arkadaşım yine yanımdaydı satırla sağ elimi kestim, kız arkadaşım elime bakıyordu ben ona. Üçüncü günde kız arkadaşım yine yanındaydı bu sefer küçük kardeşimde vardı yanımda. Küçük kardeşime satırı uzattım elimi kesemedi. Bende satırı aldım sağ elimi kendim kestim. Üç rüyada da elim masanın üstünde öylece duruyordu ama hiç kan akmıyordu, acıda çekmiyordum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,