RuyaTabirleri.com

Rüyada Şato Görmek

Rüyada şato görmek, rüya sahibinin çok görkemli ve özenilir bir hayatı olacağına, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine delalet eder. Çok az kişiye nasip olacak kadar özel ve lüks bir hayat yaşamaya, tabir yerindeyse bir eli yağda bir eli balda olmaya alamet eder.

Rüyada Şato Gibi Ev Görmek

Rüyada şato gibi ev görmek, rüya sahibinin yüksek tuttuğu hedeflerine ve amaçlarına ulaşma şansını yakalayacağına, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına delalet eder.

Rüyada Şato Satmak

Rüyada şato satmak şanssızlık ve uğursuzluktur. Hayal kırıklıklarına, umutların bitmesine, zorlukların, sıkıntıların ve tatsız olayların baş göstermesine tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinin yarıda kalacağına ve hayatının bozulacağına rivayet edilir.

Rüyada Malikâne Görmek

Rüyada malikâne görmek, varlık içinde geçecek kolay ve rahat bir hayata, sıkıntısız ve borçsuz yaşama, ömür boyunca geçim sıkıntısı görmemeye, ticaretin sağlam ve garanti olmasına işaret eder.

Rüyada Yalı Görmek

Rüyada yalı görmek, rüyayı gören kişinin işlerinden yana aradığını bulacağına ve istediği sermayeyi elde edeceğine tabir edilir. Hayattaki her arzuyu yerine getirmeye, başarılı olmaya ve en tepedeki kimselerden olup onlarla ortak iş yapmaya rivayet edilir.

Rüyada Köşk Görmek

Rüyada köşk görmek, rüya sahibinin dünya malından yana hiç sıkıntı çekmeyeceğine, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına işaret ederken kişinin hiç aklından bile geçmeyecek kadar güzel bir yaşamı olacağına ve hayatında hiçbir şeyin eksik kalmayacağına yorulur. Her şeyin fazlasına sahip olunacağı ve maddi kaygının hiç yaşanmayacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!