RuyaTabirleri.com

Rüyada Satürn Görmek

Rüyada satürn görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde başının sıkıştığı bir dönemde işlerini yoluna koymak için yardım istediği birinin tanıdığı üst mevkideki bir kişiden destek göreceğine, bu destek sayesinde iş hayatı içinde çok büyük sıkıntılara sebep olan olayların ve durumların ortadan kaldırılacağına, bu sayede hiçbir sorun yaşanmayacağına ve yeni çalışmalar için çeşitli ortaklıklar kurulacağına alamet eder.

Rüyada Satürn Gezegenini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile kaşı karşıya kalacağına, kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, girdiği bütün işlerin başarısızlıkla sonuçlanacağına, çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına ve sevilen kişilerden birinin kaybedilebileceğine delalet eder.

Rüyada Jüpiter Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri çalıştığı işte çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin yarıda kalacağına, istediği ve gerçekleştirmeyi arzuladığı şeyleri yapamayacağına, yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına ve çok üzüntü duyacağına tabir edilir.

Rüyada Jüpiter Gezegenini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında kendisini çok yıprattığı için artık kolunu kaldırmaya bile çok zor bir şekilde güç bulduğuna, böyle devam ederse yakın zaman içinde işi bırakacağına ve aynı zamanda yaşadığı hastalıktan ötürü de çok halsiz olacağına işaret eder.

Rüyada Venüs Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da eğitim hayatı içinde ortaya koyacağı başarılı çalışmalar sayesinde bazı firmaların üst yönetimleri tarafından çok istenen ve aranan biri olacağına ve başarıdan başarıya koşacağına alamet eder.

Rüyada Uranüs Görmek

Rüya sahibinin, hayat içinde istediği herşeye azmi sayesinde sahip olacağına ve çok başarı kazanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Satürn Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Yesim (01 Mart 2015 saat: 08:10)

    Rüyamda gökyüzüne bakıyordum birisiyle kim olduğunu hatırlamıyorum her yer parlak yıldızlarla doluydu ve satürnde vardı hatta satürnün etrafında dolaşan uydusu da vardı ( ay gibi) havada hiç bulut yoktu.Rüyanın devamında bu ikisi ayrı rüyalarda olabilir gerçekte olmayan sıkıntılı bir durumu düşünüyordum ve karelerden atlıyordum kareler git gide kırılmış küçülmüştü sürekli daha küçük karelere atlıyordum. Gerçekte olmayan ama rüyamda olan sıkıntı aile dostumuz ve ailemle ilgiliydi. Ve bir arkadaşım söylediğim yalan ya da söylemediğim onun öyle sandığı yalan ortaya çıkıyordu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,