RuyaTabirleri.com

Rüyada Sauna Görmek

Rüyada sauna görmek, rüyayı gören kişinin, eğitim hayatı içinde büyük bir ilerleme kaydederek çok büyük sıfatlar alacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, sevdiği kişiler ile çok daha güzel günler görmek için çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine elindeki imkânları kullanarak daha iyi olacağına delalet eder.

Rüyada Saunaya Girmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirerek, yeteneklerini kullanarak ve çok büyük bir azim göstererek yüksek makamlara geleceğine, bu sayede hayırlı işlere imza atacağına, sorunlarından kurtulacağına ve kendisini çok seven kişiler tarafından el üstünde tutulacağına rivayet eder.

Rüyada Buhar Banyosu Görmek

Rüya sahibinin, kendisine çok iyi baktığı için herhangi bir hastalıkla uğraşmayacağına, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına yorulur.

Rüyada Hamam Görmek

Hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, türlü sıkıntılar çekeceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına ve bu yüzden yeni bir işe girmekten neredeyse köşe bucak kaçacağına ve sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine alamet eder.

Rüyada Yıkanmak

Rüya sahibinin, sağlığının bozulması yüzünden çok büyük sıkıntıya düştüğüne, yakın bir zamanda doktora gideceğine, çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için kısa sürede ortadan kalkacağına ve kendisini büyük mutlulukların beklediğine delalet eder.

Rüyada Keselenmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanacağına ve kendisini üzen konuları kısa bir zaman içinde çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!