RuyaTabirleri.com

Rüyada Savaş Çıkması

Rüyada savaş çıkması, genellikle kargaşaya, bulaşıcı hastalığa, ekonomik sorunlara ve halk arasında dayanışmanın azalmasına, suç oranının artmasına yorumlanır. Ülkeler arasında çıkan bir savaş görülüyorsa kişinin ekonomik hayatı ülke sorunları yüzünden kötüye gider. Toplumdaki bozulmalar nedeniyle ev içinde endişeler başlar. Savaş esnasında her yerde asker görülmesi ise memlekette bereketin çoğalacağına, iyi geçime ve kazancın artmasına delalet eder. Devlet yönetimi ile halk arasında savaş çıktığını görmek ise aksine yorumlanır ve ülkenin ekonomik koşullarında iyileşmeler olduğuna, fiyatların düşeceğine, kişinin alım gücünün yükseleceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada Savaşta Öldüğünü Görmek

Düşman askerleri tarafından öldürülmek inancın azaldığına ve dini vazifeleri doğru şekilde yerine getirmeyen rüya sahibinin manevi yaşamında da sorunlar başladığına yorumlanır. Uyarı olarak ele alınması gereken rüya, dinden uzaklaşmanın neticesinde kişinin düşmanlarına karşı daha zayıf bir hale düşeceğine, yöneticilerine karşı gelmeye ve iş yerinde dik başlı tavırlar göstermek nedeniyle sorun yaşamaya yorumlanır. Düzene karşı gelmek, isyan etmek, doğru yoldan uzaklaşmak ve başına gelen olumsuzluklardan ders çıkarmamak manasındadır.

Rüyada Savaşta Asker Olduğunu Görmek

Güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin düşmanlarına, kendisini çekemeyen ya da kötülük etmeyi düşünenlere karşı güçleneceğini ve tuzaklara düşmeyeceğini, aklını, mantığını kullanarak hareket etmesinin yanı sıra kendisine yardım edecek arkadaşları ve akrabaları sayesinde sırtının yere gelmeyeceğini bildirir. İktidar sahibi olmak manasına da gelen rüya, anne babaya karşı görevlerini tam olarak yerine getirmek suretiyle alınacak hayır dualarına da tabir edilir.

Rüyada Savaş Çıkmasının Psikolojik Yorumu

İç çatışma yaşandığını gösteren rüya, kişinin bazı duygularıyla baş etmekte zorlandığını bildirir. Sosyal ilişkilerde istenildiği gibi kendisini ifade edemeyen bireylerin, ruh hallerinde meydana gelen sıkıntılar yüzünden yanlış anlaşıldıklarını ve çoğu zaman ilişkilerinde problem yaşadıklarını işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!