RuyaTabirleri.com

Rüyada Savaş Çıktığını Görmek

Rüyada savaş çıktığını görmek, yaşanılan buhranı, kargaşayı ve güvensiz bir ortamda bulunulduğunu ifade eder. Genellikle sıkıntı dolu günler geçiren kişilerin yakın gelecekte de kederli hallerinden sıyrılamayacaklarını, yaşadıkları toplumun, şehrin veya ülkenin koşullarında sıkıntılar meydana geldiğini, refah bir hayattan uzak kalındığını bildiren rüya, kişinin çocukları ve ailesi için endişelendiği bir süreçten geçeceğine, bazı tedbirler almak suretiyle içini biraz olsun rahatlatmaya çalışacağını alamet eder. Savaş çıkması her türlü ilişkilerin bozulacağı manasında olduğundan bu dönemde evliliklerde çatırdamalar, ayrılığa varacak kadar şiddetli tartışmalar veya kavgalar yaşanacağını, aile üyeleri içinde para, mal, mülk konularında çıkacak fikir ayrılıklarının küslüklere, gönül koymalara veya mahkemelik duruma gelmeye kadar varacağına delalettir. Savaş çıkması iş ve aile hayatında işlerin tersine dönmesine, hayırlı sonuçlanmayacak girişimlere ve bir müddet çekilecek sıkıntıya, gözyaşı dökmeye tabirdir.

Rüyada Savaş Çıktığını Duyup Askere Gitmek

Yoğun bir mücadele içine girileceğine alamet eden rüya, özellikle iş yaşamında yeni gelişmelerin kişiyi yoracağına, işlere karışan, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına ancak yine de rüya sahibinin gayretinden hiçbir şekilde eksik kalmayacağına yorumlanır. Olumsuz yorumlar da söz konusudur ve savaş çıktığını görüp askere giden kişilerin bir hastalığa yakalanacaklarını da ifade eder.

Rüyada Halk Arasında Savaş Çıktığını Görmek

Halklar arasında savaş çıkması yaşanılan toplumda dinden uzaklaşan, günah dolu bir hayat süren kimseler olduğunu, insanlar arasında birlik kalmadığını ve herkesin birbirine şüpheyle baktığı ortamların oluştuğunu bildirir. Halk arasında savaş çıkması kişinin huzurunun da bozulacağı, hastalanacağı veya ev halkının yaşanan olaylardan olumsuz şekilde etkileneceğini tabir eder.

Rüyada Savaş Çıktığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Karmaşaya, duygulardan emin olamamaya ve kişinin hayatındaki gelişmelerden endişe duyduğuna yorumlanır. Genellikle tedirgin edici havadislerin alındığı, kişilerin kendilerini güvende hissetmedikleri durumları ifade eder ve zihinsel bulanıklığın da tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!