RuyaTabirleri.com

Rüyada Savaş Uçağı Görmek

Rüyada savaş uçağı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında her şey normal seyrinde giderken, çok büyük ve kazançlı başarılar ortaya koyarken hiç olmadık bir anda ortaya çıkan ve rüya sahibinin çok büyük zararlara uğramasına sebep olan zararlar ile karşılaşacağına, bu zararlar yüzünden iş hayatında ve aile hayatında çok büyük yaralar alacağına ve çok büyük bir çaba ve azim ile bu sorunlardan alnının akıyla çıkacağına işaret eder

Rüyada Savaş Uçağı Kullanmak

Çalışma hayatında çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, iş hayatındaki uğursuzlukların sona ereceğine, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, çok büyük ve kazançlı ortaklıklar kuracağına ve aile hayatında çok hayırlı ve sevinçli olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada Savaş Uçağı Düşmesi

Rüya sahibinin uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için girdiği işlerin bazılarından herhangi bir şekilde yarar sağlayamayacağına, yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, bu kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını karşılamayacağına ve bu yüzden sorunların daha büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada Savaş Uçağı Düştüğünü Görmek

İş hayatındaki sorunlarından kurtulmak amacıyla ister istemez gereksiz yollara giren rüya sahibinin, yaptığı işlerden pek fayda görmeyeceğine, uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına alamet eder.

Rüyada Savaş Uçakları Görmek

Çalışma hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, işlerinde ortaya çıkabilecek tüm aksilikleri ve sorunları hesaba katmasına rağmen hiç hesapta olmayan olaylar ve zararlar yüzünden çok zor zamanlar geçireceğine ve çok büyük üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Savaş Uçağı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. aydın (08 Aralık 2014 saat: 20:55)

    rüyamda çeşitli savaş uçakları görüyorum ve kokpitine biniyorum sanırım bir f 35 lighting kullandım uçağı zor kontrol ediyordum ve bazen kolları falan çevirsemde uçak yanıt vermiyor aslında ben pek kullanamıyorum ama yinede zorda olsa piste inmeyi başardım.En sonunda şişko bir adam
    f 4 phantomun burnunun üstüne binmiş benim görev için uçabinmemi istiyor o sırada görev arkadaşımda yanımda f4 e biner binmez uçak arzalanıyor görev erteleniyor sonra ben uyandım

  2. aydal (22 Ekim 2014 saat: 16:23)

    İnsanların olduğu bir geminin güvertesindeyiz. Sanırım yanımda eşim de var. İzmir’e iyice yaklaşmışız( eşimin ailesi izmir’de yaşıyor). Birden gökyüzünde bir sürü çok modern uçaklar görüyoruz. Bunlar ne yapıyor böyle diye bakarken birden uçaklardan biri bir roket gibi birşeyle binalardan birini vuruyor.Hepimiz çok telaşlanıyoruz. Benim aklıma kızım geliyor. Onu ailemizin yanında başka bir şehire bırakmışız önceden. Olay yerinden kaçmaya çalışarak kızıma ulaşmaya çalışıyorum. ( çok ender rüya görürüm)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,