RuyaTabirleri.com

Rüyada Savaştığını Görmek

Rüyada savaştığını görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin iş ve ekmek sahibi olacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin yaptığı yatırımların kendisine hedeflediği karı getireceğine ve bu sayede hayatının çok daha güzel hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Askerlerin Savaştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında rakipleri ile tatlı bir rekabet içinde olduğuna, hiçbir şeyin aralarındaki dostluğu bozamayacağına, işlerini dostluklarından ayrı tuttuklarına ve ticarette rakip oldukları kadar birbirlerine destek de verdiklerine rivayet edilir.

Rüyada Kılıçla Savaştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin Allah’ın izniyle ve kendisine yardım etmesiyle elini attığı işlerde üstün başarılar elde edeceğine, yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına işaret eder. Başarının bolluk, bereket ve zenginlik getireceği anlamına gelir.

Rüyada Şeytanla Savaştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin dinde bilgi ile donanacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine ve kendisini günahkâr kılacak hiçbir işe meyil etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Teröristlerle Savaştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hem maddi hem de manevi gücünün yerine geleceğine, sıkıntılarının geçeceğine, zorluklarının kalmayacağına ve böylece rüya sahibinin kötü günlerinden kurtulmayı başaracağına tabir edilir.

Rüyada Düşmanla Savaştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, rahatının yerine gelmesine, işlerinin açılmasına ve rızkının da genişlemesine işaret eder. Rüya sahibinin hayatında kendisine ilaç olacak, her anlamda kendisini iyi hissetmesini sağlayacak çok hayırlı ve uğurlu gelişmelerin yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Uçakların Savaştığını Görmek

Bu rüya iyi anlamlara gelmediği yönünde yorumlanır ve rüya sahibinin şanssız olacağı günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Savaştığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ercan (16 Aralık 2014 saat: 22:52)

    Merhaba ben almanyadan yaziyorum rüyamda rusyanin almanyaya savaş actigini goruyorum once turkiyeye kacmayi dusunuyorum sonra bakiyorum kacmam uzun surecek bende almanlarla birlik olup savasa katiliyorum uzun namlulu silahlarla katiliyoruz hepimiz sonra ben almanlara bagiriyorum hadi ruslar iyice yaklasti iyi savasin korkmadan diorum ama almanya rusyayi birturlu yenemiyor rusyanin silahlari daha guclu cikiyor ve bizi ruslar rehin aliyor diger sehirleri alarak yollarina devam ediyorlar o sirada yanimizdan bi tren geciyor trenin icinde yanmis insanlari goruyoruz sonra bi tren daha geciyor ordakilerde hep yanmis insanlarla dolu sonra ruslarin ust rutbedeki komutani biz esirlere yaklasip soyle soruyor sizin vucudunuzda yara felan varmi diyorlar bizde hayir yok diyoruz sonra rus komutan bize siz esirsiniz sizin kiliniza kimse dokunamaz dior ve ruyam orda bitiyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,