RuyaTabirleri.com

Rüyada Savcı Görmek

Rüyada savcı görmek, rüya sahibinin içindeki adalet duygusuna, herkese eşit yaklaşıp objektif yani yansız davranmayı başarmasına ve insanlara karşı vicdanlı hareket etmesine işaret eder. Kişinin iyi niyetlerine, anlamadan dinlemeden kimseyi yargılamadığına, kimse hakkında kötü düşünmediğine ve kötü laf etmediğine tabir edilir. Rüyada savcı görmek, rüya sahibine akıl veren, işlerinin kolaylaşmasını sağlayan, öfkesi konusunda kendini telkin eden bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kişi sayesinde, rüya sahibinin hayatı olabildiğince sakin ve düzgün geçecektir çünkü sinirini frenlemesini sağlayan biri var demektir.

Rüyada Başsavcı Görmek

Rüyada başsavcı görmek, rüya sahibinin bazı işlerinin kendi menfaatine noktalanacağına ve kişinin bundan nemalanıp, fayda elde edeceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin kâğıt üzerindeki ve devlet kapısındaki resmi işlerini temsil eder.

Rüyada Savcı Olduğunu Görmek

Rüyada savcı olduğunu görmek, insanlar arasında iyi niyet elçisi olmaya, küsleri barıştırmaya, düşmanlıkları bitirmeye ve sükûneti, huzuru, adaleti sağlamaya işaret eder. Rüya sahibinin çoğu kez üçüncü bir kimse ve üçüncü bir göz olarak olaylara dışardan yaklaşıp, insanlara nerede hatalı olduğunu söylediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hâkim Görmek

Rüyada hâkim görmek, rüyayı gören kişinin her zaman akıl almak için başvurduğu bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibinin akıl hocasıdır ve bilgileri, öngörüleri, deneyimleri sayesinde doğru yolu bulmasındaki en büyük yardımcısıdır.

Rüyada Adliye Binası Görmek

Rüyada adliye binası görmek, kişinin hakkaniyet duygusundan yoksun olduğuna, insanlara karşı zalimce, anlayışsızca ve sorumsuzca davrandığına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin rüyası, kişisel yükümlülüklerini yerine getirmediğine, daha ziyade kötülüğe kafasını yorduğuna, herkesten menfaat elde etmeye çalıştığına tabir edilir.

Rüyada Adliyede Olmak

Rüyayı gören kişinin, davranışlarına, yaşam tarzına ve çevresindeki kişilere bir an önce çeki düzen vermesine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Savcı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nazlı (17 Şubat 2015 saat: 18:48)

    Rüyamda kendimi metroda görüyorum bu esnada kız arkadasim beni arıyor ve babasini hastaneye götürceğini be benimde gelmemi istiyor.Hastane kapisina gittigimde kiz arkadasim tekerlekli sandalyede bi adamla kapida bekliyor o adamda Kemal Sunal.Beraber doktorun odasina çikiyoruz nasil oluyorsa hastanin evraklarini ben kendi çantamdan çikariyorum ve doktora veriyorum.Bu arada doktor bana sen hiç film çektirdin mi ? Diye soruyor ve sonra sen önce bi film çektir olmadi sana bi tomografi çekelim diyor. Peki saat kaçta çektireyim diyorum, doktor önündeki bi kağıda 8 cizip o sekizi de bi yuvarlak içine alıyor herkes bu saatte çektiriyor sende bu saatte çektir diyor.Odadan çikiyorum ve babama haber veriyorum.Babamla beraber hastanede akciger filmi çektircegimiz odayi ararken bi masa başinda 2 kara çarşaflı kadın birde açik kadinin olduğu bi masanin önünde duruyoruz,Kara carsaflı kadinlardan biri cantasindan 2 seccade çikariyor ve birini bana uzatip “kızım bunu tutarmisin surda namaz kılcam diyor. Ben elimdeki seccadeyi okşayip ne kadar güzel derken babamda diger seccadeyi gösteriyor ama ben elimdekinin daha güzel oldugunu söylüyorum ve rüyam bitiyor.

  2. aysun (02 Şubat 2015 saat: 18:12)

    rüyamda ormanlık bir alanda kucağımda odun parçaları götürüyorum. odun parçaları kucağımdan dökülüyor önümde yürüyen bir savcı dökülen odunları topluyor bir kovaya dolduruyor bana veriyor. bende savcıyı fırında patates yemeye davet ediyorum.birara gelirim diyor. götürdüğüm odunları sobada yakıyorum..

  3. bahar (01 Ocak 2015 saat: 10:23)

    Ruyamda evime kurumumuzun savcisi hakimi ve muduru gelmisti .oturuyorduk . Hos bes sohbet ediyorduk . Sonra onlar kalkacaklari zaman durun bi sutlu kahve yapicam sonra kalkin dedim . Kahvelerini ictiler. Bende kapinin onundeki ayakkabilarini duzelttim ve gittiler. Yorumunuz icin yesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,