RuyaTabirleri.com

Rüyada Savunmak

Rüyada savunmak, her zaman dürüst ve çalışkan biri olunduğuna, çalışma hayatında alın teri ile emeklerinin sonucunu göreceğine, İslami olarak da Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına işaret eder. Savunmak kişinin ailesini hiçbir zaman yüzüstü bırakmayacağına, her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına da işarettir. Bir erkek bu rüyayı görürse iş yerinde sözü dinlenen, her zaman saygı duyulan biri olur.

Rüyada Bir Suçluyu Savunmak

İllegal işlere bulaşmış arkadaşlar edinmek ve bu nedenle hayat düzenini bozmak anlamına gelen rüya, kişinin bir anda her türlü huzurunun bozguna uğrayacağını, para ve şöhret hırsı nedeniyle içinde olmaması gereken durumlarda bulunacağını, bu süreç zarfında çevresinden gelen eleştirilere ve tepkilere kulaklarını tıkayacağını işaret eder. Bir suçluyu savunan kişi mezalime de ses çıkarmaz ve ezilen kişilere karşı acımasız davranır.

Rüyada Masum Birini Savunmak

Rüya sahibinin çevresinde haksızlığa uğrayan ve herkes tarafından hor görülen birinin varlığına işaret eder. Kişinin bu yardıma muhtaç kimseye karşı merhametli davranacağına, onun günlük yaşam ihtiyaçlarını elinden geldiği kadar karşılayacağına, başkalarına karşı bu kimseyi koruyacağına işarettir. Masum birini korumak işveren kimseler için her koşulda insanlara adil davranıldığını, kimsenin hakkını yemeden yaşanıldığını ve haramdan uzak durulduğu için bereketinin de her zaman arttığını alamet eder. Namus ve helal lokma kavramlarını hayatının merkezi yapmış kimselerin gördüğü rüyalar arasındadır.

Rüyada Savunmak Görmenin Psikolojik Yorumu

Bilinçaltında sürekli bir suçluluk duygusu ile yaşayan kişilerin rüyalarında savunma görmesi son derece normaldir. Gerçekleri reddeden veya yaptıklarını bir türlü kabullenemeyen, hatasını görmezden gelen egosu çok yüksek kişileri ve onların içinde bulunduğu çıkmaz ruh durumunu ifade eden sembolik bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!