RuyaTabirleri.com

Rüyada Saygı Görmek

Rüyada saygı görmek, gerçek hayatta yaşanacak takdir duygusuna ve başarmaya, her türlü işte muvaffak olmaya yorumlanır. Girişilen projelerde, işlerde başarıya kolaylıkla ulaşmayı ve üne kavuşmayı ifade ederken, rüya sahibinin manevi tatmin duygusunu sonuna kadar yaşayacağını, kendi gücünün farkına varacağı gibi, elindekilerin kıymetini iyi bilerek hareket edeceğini, seçtiği dostlardan yana sıkıntı duymayacağını bildirir. Yakın gelecekte kariyer ve iş yaşantısı anlamında başarılı girişimler yapılacağını, zirveye çıkmak için ünlü, yetkin bir erkekten yardım alınacağını ve resmi makamlarda çalışılacağını ifade eder. Rüya sahibi için her türlü işin planlandığı şekilde yürüyeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan ideallere kavuşmaya, ün ve para sahibi olmaya da yorumlanır. Hayallerine odaklanan kişilerin gerçeklerden kopmadan ve kendilerine verilen öğütleri dinleyerek hareket etmelerinden dolayı her sorunun altından kalkacaklarını, güçlü karakterlerini ortaya koyacaklarını ve girdikleri ortamlarda lider konumuna yükseleceklerini de ifade eder.

Rüyada Saygı Duymak

Birine saygı duyduğunu görmek, kendine hedefler koymak, gerçek hayatta birini örnek almak ve o kimsenin iyi yanlarını, başarılarını gözlemleyerek kendi hayatına uyarlamak manasına gelir. Rüya sahibinin akılcı ve mantıklı davranışları sayesinde iş yaşantısını erkenden planlayacağına ve ailesinin göğsünü kabartacak işler yapacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine de müjde verir.

Rüyada Saygısızla Karşılaşmak

Birinden saygısızca hareketler görmek, onur kırıcı, can sıkıcı konuşmaları olan, davranışları ile kişiye külfet veren ve küçük düşüren bir arkadaşa yorumlanır. Rüya sahibinden kaynaklanmayan ancak çevresinin etkisiyle meydana gelen problemleri kafaya takmak, insanları kırmamak için sözlerini içine atmak demektir.

Rüyada Saygı Görmenin Psikolojik Yorumu

Önemli hissetmek isteğinin ifadesi olan rüya, sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkarmak için heyecan duyan ve istekli olan, heveslerini yaşamak için fırsat kollayan kişileri simgeler. Değerli olmak, sevilen kimselerden teşvik almak, destek görmek ve yüceltilmek isteğine de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!