RuyaTabirleri.com

Rüyada Sayı Saymak

Rüyada sayı saymak, tek şekilde tabir edilemez. Rüyada çok fazla sayı saymayı başardığını gören kişinin güç, kudret, inanç ve hikmet sahibi olacağına ve bu sayede her türlü zorluk karşısında dik durmayı başaracağına, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına ve metin davranma gücünü kendinde bulacağına tabir edilir. Kişi eğer sadece birkaç sayı sayabildiğini görürse bu da rüyayı gören kişinin başına bazı talihsiz olaylar geleceğine işaret eder.

Rüyada Sayı Görmek

Rüyada sayı görmek de sayı saymakla benzer şekilde tabir edilir. Rüyada çok sayı görmek, hayırlara işaret eder ve rüya sahibinin yakın zamanda mutluluk verici haberler alacağına ve güzel olaylar yaşayacağına tabir edilir. Az sayı görmek de rüyayı gören kişinin musibet yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Bir Rakamı Görmek

Rüyada bir rakamı görmek, çok hayırlıdır. Kişinin güzellikler içinde geçecek hayatına, işlerinden, eşinden ve evlatlarından hayır göreceğine, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına delalet eder.

Rüyada İki Rakamı Görmek

Rüyada iki rakamı görmek, rüyayı gören kişinin işlerinde çok başarılı olacağına ve kem gözlerden korunacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine böylelikle zafere giden yolda çok daha kolay ve güvenle ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Üç Rakamı Görmek

Rüyada üç rakamı görmek rüya sahibinin kendisinden beklenen başarıyı göstereceğine ve kendisine inanan insanları mahcup etmeyeceğine ve onları yarı yolda bırakmayacağına işaret eder.

Rüyada Dört Rakamı Görmek

Rüyada dört rakamı görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde, attığı adımlarda ya da söylediği sözlerde ne kadar haklı olduğuna ve hiçbir şeyi ölçüp, biçip tartmadan yapmadığına, kendisinden ve başaracağından emin olmadan hiçbir işe girmeyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sayı Saymak İle İlgili Rüyalar;

  1. deniz (06 Nisan 2014 saat: 14:18)

    Rüyamda, aşık olduğum ve aşkımı bir türlü söyleme imkanı bulamadığım; fakat kendisine aşık olduğumu büyük ihtimalle bildiği için benden sürekli kaçan ve yaklaşık 7 aydır görmediğim kişiyi bir arabanın yanında gördüm. Sanırım bir aradayız ve bir şeyler konuşuyoruz, o kafasını yere eğmiş oluyor. O esnada rüyanın sonu mu geliyor konuşmamızın sonu mu geliyor tam hatırlamıyorum. Tam o sırada arabanın plakası gözümün önüne geliyor ve ben plaka üzerinde 8 sayısını okuyorum. (O esnada uyanır gibi oluyorum, uyur uyanık bir hale geliyorum ve arabasının plakasını hatırlamaya çalışıyorum, arabasının plakasının son rakamı 8; belki yorumda işe yarar) Tam olarak uyanıp kendime geldiğimde üstümde bir hafiflik hissediyorum. Çünkü bazı rüyalar netteki yorumlara göre hayra yorumlansa da uyandığımda üstümden tır geçmiş gibi kötü bir psikolojiyle uyanmama sebep oluyor, bunda tam tersiydi. Rüyamda beni tek korkutan şey konuşmamızın biter gibi oluşu ve onun kafasını eğip gitmeye hazırlanışı, bu bir ayrılık ya da konuşmanın olumsuz neticeleneceği anlamı taşımıyordur inşallah. Plakayı da o gitmeye hazırlanırken okuyorum zaten.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,