RuyaTabirleri.com

Rüyada Sayılar Görmek

Rüyada sayılar görmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüyada görülen her sayı kendi içinde ayrı bir anlama gelir ve her biri ayrı şekilde yorumlanır. Örneğin; bazı sayılar hayra yorulur ve mutluluk, kazanç, başarı, sağlık şeklinde tabir edilirken bazıları da tam tersi şekilde yani uğursuzluk olarak yorumlanır ve rüyayı gören kişinin yaşayacağı şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Sayılar Saymak

Rüyayı gören kişinin rüyasında çift basamaklı sayılar saydığını görmesi iyi değildir. Sorunlarla karşılaşmaya, sıkıntıya düşmeye, geçim zorluğu çekmeye, üzülmeye, gözyaşı dökemeye rivayet edilirken rüya sahibinin uykusunda tek basamaklı sayılar saydığını görmesi ise kazançlı işler yapmaya, doğru kararlar almaya ve başarılı olmaya tabir edilir.

Rüyada Sayılar Yazmak

Rüyayı gören kişinin ticaret ehli kimse olacağına, yöneticilik koltuğuna oturacağına, büyük bir sorumluluğun altına girerek her ay kar zarar hesabı yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin er ya da geç kendi işine sahip olma ve ticarete atılma hayalini gerçekleştirme şansına nail olacağına yorulur.

Rüyada Sayılar Söylemek

Rüyayı gören kişinin eğitime ve tahsile çok önem verdiğine, mümkün olduğunca hayatını ilim, irfan edinmeye adayacağına ve kendinden sonraki nesillere aktaracağı bilgilerle donanmak için çaba göstereceğine alamet eder. Rüya sahibinin âlim ve bilge olmak istediğine ve yaşamını bu yönde planladığına işaret eder.

Rüyada Sayılarla Uğraşmak

Rüyayı gören kişinin mesleğinde büyük başarılar elde edeceğine, yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına bu sayede kariyerinin zirvesine çıkacağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Rakamlar Görmek

Rüyada rakamlar görmek de tıpkı sayılar görmek gibi açıklanır ve rüyanın yorumu rakamların niteliğine bağlı olarak yapılır. Bazı rakamlar şans olarak bazı rakamlar da şanssızlık olarak açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!