RuyaTabirleri.com

Rüyada Sayılar Görmek

Rüyada sayılar görmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüyada görülen her sayı kendi içinde ayrı bir anlama gelir ve her biri ayrı şekilde yorumlanır. Örneğin; bazı sayılar hayra yorulur ve mutluluk, kazanç, başarı, sağlık şeklinde tabir edilirken bazıları da tam tersi şekilde yani uğursuzluk olarak yorumlanır ve rüyayı gören kişinin yaşayacağı şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Sayılar Saymak

Rüyayı gören kişinin rüyasında çift basamaklı sayılar saydığını görmesi iyi değildir. Sorunlarla karşılaşmaya, sıkıntıya düşmeye, geçim zorluğu çekmeye, üzülmeye, gözyaşı dökemeye rivayet edilirken rüya sahibinin uykusunda tek basamaklı sayılar saydığını görmesi ise kazançlı işler yapmaya, doğru kararlar almaya ve başarılı olmaya tabir edilir.

Rüyada Sayılar Yazmak

Rüyayı gören kişinin ticaret ehli kimse olacağına, yöneticilik koltuğuna oturacağına, büyük bir sorumluluğun altına girerek her ay kar zarar hesabı yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin er ya da geç kendi işine sahip olma ve ticarete atılma hayalini gerçekleştirme şansına nail olacağına yorulur.

Rüyada Sayılar Söylemek

Rüyayı gören kişinin eğitime ve tahsile çok önem verdiğine, mümkün olduğunca hayatını ilim, irfan edinmeye adayacağına ve kendinden sonraki nesillere aktaracağı bilgilerle donanmak için çaba göstereceğine alamet eder. Rüya sahibinin âlim ve bilge olmak istediğine ve yaşamını bu yönde planladığına işaret eder.

Rüyada Sayılarla Uğraşmak

Rüyayı gören kişinin mesleğinde büyük başarılar elde edeceğine, yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına bu sayede kariyerinin zirvesine çıkacağına, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Rakamlar Görmek

Rüyada rakamlar görmek de tıpkı sayılar görmek gibi açıklanır ve rüyanın yorumu rakamların niteliğine bağlı olarak yapılır. Bazı rakamlar şans olarak bazı rakamlar da şanssızlık olarak açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sayılar Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. nzzlhn (01 Aralık 2014 saat: 14:25)

  Rüyamda sağ bileğimin delik olduğunu gordum o delikten içeri baktığımda kemiklerimi kolumun içini goruyordum.. Sonra bilmediğim bir yolda ablamla beraber orta yaş ustu bir adam goruyordum o adamda bir telefon numarası varmış o numaranın peşine dusuyordum o benim olmalı diyordum o numara : 0500 017 16 15 miş.. Sonra yıllardır görmediğim bir arkadaşımın evine gıdıyordum eski kiraladığı evmiş ne kadar kira veriyorsun dedim 33 dedi bn ne kadar ucuzmuş diye kendimce şaşırdım..

 2. Anonim (23 Kasım 2014 saat: 15:30)

  6461 de kodluymuşum. Yoksunluk ve yoksullukla geçen bir yaşam olduğu içinmiş. Uyanıyorum ve soruyorum bana ne anlatılmak istendiğini ve tekrar uyumaya devam ediyorum.Sonrasında geçmişte yaşadığım ev ve beni üzen iki üç kişiyle yine aynı yokluk sahneleri (bu kısım biraz zaman almasın diye özetledim) Y
  ine 6461 dendi…sonrasında karanlık çirkin hiç tanımadığım bir ev burası. Midemde bir taşkınlık, baskı hissediyorum. Etrafımda birileri var seçemiyorum, sonrasında onlardan birisinin eski eşim olduğunu görüyorum.
  Midemde oluşan baskı artıyor.İlginç olan, hiç ağrı hissetmiyorum.Bu taşkınlık hissi nedeniyle ağzımdan küçük el havluları çıkmaya başladı. Ben öğürdükçe mor, sarı havlular, bezparçaları nesneler…kusuyorum. Bulunduğum evin karanlık bölümlerine, alanın değişik yerlerine fırlarcasına saçılıyorlar. Bir ara tanıdığım ancak yaşamımdan da çıkan bir şifacıyı(şifa ve maji ile ilgilenen demeliyim) görüyorum.
  Ben bir yere çökmüş ve duygusuzca bunları yaşıyorum.Birden sol kolumda beni rahatsız eden bir dolgunluk hissettim.
  Kolumu uzatıp baktığımda dirseğimin biraz altındaki kısmından çıkmak isteyen bir şeyin var olduğunu hissettim.Hayretle koluma bakarken, diğer yandan ağzımdan gittikçe seyrelerek çıkanlar devam ediyor.
  Tekrar koluma odaklanıyorum ve o kısma ışık tutuluyor.Cildim gittikçe alttan gelen itkilerle gerilmeye başladı. Sivri sivri başlar oluşmaya başladı ve küme halinde yorgan iğneleri yukarı doğru çıkmaya başladı. Yorgan iğneleri serisi bunlar!Hayretler içerisindeyim! Ve alttan gelen beyaz tüpün içinde olduklarını görüyorum.Tüp çıkmaya başlıyor. İğnelerle bir ara göz göze geldik, tüpün içinde kimi baş aşağı kimi dikeyler. Sonrasında tüm vücudum iğneliymiş, vücudumun çeşitli yerlerinden kendi kendilerine ok gibi dışarı doğru atıyorlar.
  Sonrasında ağzımdan çıkıyorlar ve midem!…
  Bu rüyayı 14.02.2013 sabaha karşı görmüştüm ve yazmıştım, diğer önemli rüya ve vizyonlar gibi. Sonrasında bende yeniden doğmuş hissi oldu tabi. Ancak sayılar kısmına gelince bunu bir türlü çözemedim… aslına bakarsanız rüyayı da doğru düzgün yorduramamıştım… hali hazırda çözülmesi gereken ve dönüşüm aşamasında bir şeylerin çözüme ulaşması gereken bir konu benim için.

 3. Anonim (16 Mart 2014 saat: 16:59)

  rüyamda bir üniversite hocasıyla tartışıyordum. dersten sonra yaptığımda pişman oldum ve o hocadan özür diledim. sonra başka derse girdim o derste bana bir arkadaşım arapça yazılar gösterdi ve arapça rakamın kaç olduğunu sordu ben sayıya baktım ancak kaç olduğunu söylemedim. öndeki arkadaş döndü ve sayının 24 olduğumu söyledi bnde kafamla öyle olduğunu onayladım. ayrıca o sayfadaki diğer arapça yazılarıda okudum yorumlarsanınz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,