RuyaTabirleri.com

Rüyada Sayısal Loto Tutturmak

Rüyada sayısal loto tutturmak, gerçek yaşamda şanslı olunduğunu fakat kişinin şansına da çok fazla güvenmemesi gerektiğine, ele geçen yüklü paranın kişide sorumsuzluk, rahatlama ve işleri boş verme gibi durumlara neden olacağını, bu yüzden ilerleyen zamanlarda sıkıntılar yaşanabileceğini ifade eder. Rüya sahibinin üzüntü dolu bir geçmişten geldiğini ve başına gelen her türlü kötülükten, olumsuzluktan kurtulmak istediği için yeni başlangıçlara ihtiyaç duyduğunu, karşısına çıkacak yeni fırsatların beklentilerini kısmen de olsa karşılayacağını tabir eder. Sayısal loto tutturmak borçların ödenmesinde kolaylık elde etmek, baht açıklığı manasına da gelir ve kazanılan paraya haram karışmadığını bildirir. Kişinin inanç sahibi olduğunu ve hem ahret hayatı için çabaladığını, hem de dünyadaki her türlü nimetten sonuna kadar yararlanmak istediğini işaret eder.

Rüyada Sayısal Loto Oynamak

Daha mutlu olmak adına imkânları seferber etmek ve kendi hayatını düzeltmeye çalışırken bir yandan da sevdiklerinin hayatı için bir şeyler yapmak istemenin ifadesidir. Rüya sahibinin şansın da kendisinden yana olmasıyla işlerini kolaylayacağına, her türlü başarıyı elde edeceğine ve beklemediği bir terfi veya maaş zammı ile sevineceğine yorulur. Kişinin çalıştığı iş ortamından dolayı yeni insanlarla tanışacağına ve karşısına iyi teklifler çıkacağına, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına da yorumlanır.

Rüyada Birine Loto Çıktığını Görmek

Tanınan birine loto çıktığını, kişinin ikramiye kazandığını görmek, o kimsenin başına talih kuşu konacağına yorumlanır ve rüya sahibiyle mutluluğunu paylaşacağına hatta hediye alacağına tabir edilir.  Bu kimsenin varlıklı bir hayat sürdüreceğini, kişiye iyiliği dokunacağını bildirir. Tanınmayan birine loto çıktığını görmek ise, gereksiz hayaller kurarak boşa zaman geçirildiğine alamet eder.

Rüyada Sayısal Loto Tutturmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin sevindirici bir habere, gelişmelere ihtiyaç duyduğunu ve çevresindeki insanlardan destek görmek istediğine yorumlanır. Zaman zaman aşırı hayalperest bir tutum içine girilmesinden ötürü işlerde aksaklıklar olmasına, gerçekliklere göz kapatmak istemeye de işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!