RuyaTabirleri.com

Rüyada Saz Çalmak

Rüyada saz çalmak, rüya sahibinin arkasından olur olmadık laflar eden kişilerin varlığına delalet eder. Bu kişiler rüya sahibinin başarılarını, mutluluğunu ve sahip olduğu maddi imkânları sindiremiyor demektir. Rüya sahibine dokunamadıkları için de hırslarını arkasından konuşarak alıyorlar diye tabir edilir. Rüyada saz çalmak, kıskanılmak ve kem gözlerin göz hapsinde olmak anlamına gelir.

Rüyada Saz Çaldığını Görmek

Rüyasında saz çaldığını gören kişi sürekli nazarlara geliyor demektir. Rüya sahibi emin adımlar attığı için hemen her işinde muvaffak olmayı başarıyor bu nedenle de insanların dikkatini çekiyor diye tabir edilir. Kendisi gibi olmak isteyip de olamayanlar da rüya sahibini kötü enerjileri ile olumsuz olarak etkiliyordur.

Rüyada Saz Kırmak

Rüyasında saz kırdığını gören kişi, kötü olaylarla karşılaşacak ve morali bozulacak diye yorumlanır. Bu durum rüya sahibinin bir yay gibi gerilmesine neden olacak hatta bedenine dahi yansıyacaktır. Rüya sahibi stresli geçen günler nedeni ile gerginleşen kaslarından dolayı ağrı çekebilir.

Rüyada Saz Almak

Rüya sahibinin yakınlarından ya da arkadaşlarından hayır bulmasına ve fayda görmesine işaret eder. Rüyada saz aldığını gören kişinin hayatında gerçek dostları vardır.

Rüyada Saz Hediye Almak

Rüyasında saz hediye aldığını gören kişi adaletsizliklere karşı gelen, yalandan nefret eden, arsızla, hırsızla asla bir araya gelmeyecek olan kişi olarak tasvir edilir. Rüya sahibi güzel huylu ve ahlaklı kimsedir. Günahla, haramla ya da kötülükle işi olmaz.

Rüyada Saz Satmak

Rüya sahibinin çok öfkeli olduğu bir anda tatsız ve kötü sözler söyleyerek bazı kişileri gücendireceğine sonradan da bu pişman olup bu durumu telafi etmek isteyeceğine delalet eder. Rüyasında saz sattığını gören kişi sinirlerine hakim olmayı bir an önce öğrenmelidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!