RuyaTabirleri.com

Rüyada Saz Görmek

Rüyada saz görmek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin başına bazı musibetler geleceği, hayatının karışacağı, düzenin ve işlerinin bozulacağı, etrafını dikenlerin sarıp başarısını engelleyeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatının aksilikler ve kısmetsizliklerle dolacağına, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına tabir edilir. Rüyada saz görmek, ağır geçecek bir dönem olarak kabul edilir.

Rüyada Saz Çalmak

Rüyada saz çalmak, rüya sahibinin güvendiği dağlara karların yağacağı şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çok güvendiği, inandığı ve sevdiği kişiler nedeniyle hayal kırıklığına uğrayacağına, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına işaret eder.

Rüyada Saz Çalan Birini Görmek

Hayırlara delalet eder. Rüyada saz çalan birini görmek ya da birini saz çalarken görmek, büyük bir kısmete yorulur. Şans, bolluk, bereket demektir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek güzel, temiz ve hayırlı olayların yaşanacağına, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına işaret eder

Rüyada Saz Kırılması

Rüyada saz kırılması, rüya sahibi için sıkıntı verecek ve gözyaşı akıtmasına neden olacak olaylar yaşanacağına tabir edilir. Kişi, kendini çok kötü hissedeceği, düşündükçe aklını yitirip çıldıracakmış gibi olacağı, çaresizmiş gibi hissedeceği bir takım kötü olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Saz Satın Almak

Rüyada saz satın almak, rüya sahibine zor zamanlarında arka çıkan, onu koruması altına alan, başı belada olduğunda rahata kavuşması için elinden geleni yapana, gerekirse kendisi ile ölüme gidecek ya da gözünü bile kırpmadan canını verecek bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Saz Telinin Kopması

Rüyada saz telinin kopması ya da kopuk saz teli görmek, iftira ve dedikodu olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin haksız yere suçlanacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Saz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Burhan (14 Aralık 2015 saat: 19:22)

    Gecenlerde bi arkadasim benden sazinin tellerini degistirmemi rica etti ben degistirdim.. Bu seferde ruyamda gordum.. Bir mescidin içinde sazin tellerini takiyordum.. Mescidin ortasinda bir masa vardi.. Bağlamanin tellerini takabilmem icin gereken alet edavatlar masanin uzerindeydi.. Ben ise masanin onunde ve masaya sirtim dönük bir sekilde oturup takmaya calisiyordum.. Benden baska kimse yoktu.. Mescidte isiklar acikti.. Saz teli takmak neye hayrolur??

  2. ozcan (20 Nisan 2015 saat: 19:22)

    Ruyamda saz dersi almak icin gitiyim yerde eski saz öğretmenimizi görünce iceri görmekten vazgeçtim ama beni iceriye cardilar ve gittim hafif bir ses tonuyla türkü mirildandim İnsanlar saz caliyorlardi ben calamadim soylediyim turku saz hocasinin hoşuna gitti ama 2 saz aldim 2 sinide calamadim solak sazlardi

  3. elif (20 Ekim 2014 saat: 18:00)

    Rüyamda bir konser varmış ve bütün herkes o konsere gidiyormuş benimde sevdiğim adamda o konserde şarkı söylüycekmiş ama daha gelmemiş sonra ben kız kardeşimle gidip hazırlanıyorum sonra gidiyorum konsere ama bir gözde dayımların bahçesindeyim sevdiğim adama bakıyorum gerçek hayatta ayrıldı benden …sonra bi bakıyorum sevdiğim adam elinde sazla geliyor boynu bükük sonra sarılıyoruz sonra gidip bi kızın yanında oturuyor sonrada gelip beni kucağına alıp gezdiriyor ne anlam taşır bu rüya

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,