RuyaTabirleri.com

Rüyada Saz Görmek

Rüyada saz görmek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin başına bazı musibetler geleceği, hayatının karışacağı, düzenin ve işlerinin bozulacağı, etrafını dikenlerin sarıp başarısını engelleyeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatının aksilikler ve kısmetsizliklerle dolacağına, bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına tabir edilir. Rüyada saz görmek, ağır geçecek bir dönem olarak kabul edilir.

Rüyada Saz Çalmak

Rüyada saz çalmak, rüya sahibinin güvendiği dağlara karların yağacağı şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çok güvendiği, inandığı ve sevdiği kişiler nedeniyle hayal kırıklığına uğrayacağına, onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına işaret eder.

Rüyada Saz Çalan Birini Görmek

Hayırlara delalet eder. Rüyada saz çalan birini görmek ya da birini saz çalarken görmek, büyük bir kısmete yorulur. Şans, bolluk, bereket demektir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek güzel, temiz ve hayırlı olayların yaşanacağına, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına işaret eder

Rüyada Saz Kırılması

Rüyada saz kırılması, rüya sahibi için sıkıntı verecek ve gözyaşı akıtmasına neden olacak olaylar yaşanacağına tabir edilir. Kişi, kendini çok kötü hissedeceği, düşündükçe aklını yitirip çıldıracakmış gibi olacağı, çaresizmiş gibi hissedeceği bir takım kötü olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Saz Satın Almak

Rüyada saz satın almak, rüya sahibine zor zamanlarında arka çıkan, onu koruması altına alan, başı belada olduğunda rahata kavuşması için elinden geleni yapana, gerekirse kendisi ile ölüme gidecek ya da gözünü bile kırpmadan canını verecek bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Saz Telinin Kopması

Rüyada saz telinin kopması ya da kopuk saz teli görmek, iftira ve dedikodu olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin haksız yere suçlanacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,