RuyaTabirleri.com

Rüyada Sazan Balığı Görmek

Rüyada sazan balığı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, bu haberler sayesinde girişeceği işler ve yapacağı çalışmalar sayesinde çok para kazanacağına ve herkesin tanıdığı ve sevdiği bir kişi olacağına tabir edilir. Ayrıca, rüya sahibinin, açılmak istediği bir kişiye açılacağına ve karşılık bulup yeni bir ilişkiye yelken açacağına yorumlanır.

Rüyada Sazan Balığı Yemek

Rüyada sazan balığı yemek, rüyayı gören kişinin, ancak alın teri dökerek ve çaba sarfederek helal para kazanıp ekmek yiyeceğine delalet edilir.

Rüyada Somon Balığı Görmek

Rüyada somon balığı yemek, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkacak tüm sorunları ve sıkıntıları aşacağına ve büyük başarılar elde edeceğine işaret edilir.

Rüyada Somon Balığı Yemek

Rüyada somon balığı yemek, rüyayı gören kişinin, aile içinde ve iş hayatında duygularını rahatlıkla ifade edebildiğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına yorulur.

Rüyada Yayın Balığı Görmek

Rüyada yayın balığı görmek, rüya sahibinin, hayatında yaşanan zorlukların ve sıkıntıların son bulacağına ve mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet edilir.

Rüyada Kaya Balığı Görmek

Rüyada kaya balığı görmek, eş, dost ya da akrabalardan birinin iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili bir sorun yaşayacağına ve rüyayı gören kişinin bu sorunun çözümünde çok büyük bir destek sağlayacağına ve yardım edeceğine yorumlanır.

Rüyada Fener Balığı Görmek

Rüyada fener balığı görmek, iş hayatında yapılacak büyük çalışmalar sayesinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret edilir.

Rüyada Balık Çiftliği Görmek

Rüyada balık çiftliği görmek, rüya sahibinin, çok istediği ve gerçekleştirmek için büyük bir arzu duyduğu işte çok büyük bir başarı sağlayacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: