RuyaTabirleri.com

Rüyada Sebze Bahçesi Görmek

Rüyada sebze bahçesi görmek, hayra, iyiliğe ve güzelliğe alamet eder. Rüya sahibinin sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür geçireceğine, para sıkıntısına düşmeyeceğine, sadece maddi anlamda değil, manevi anlamda da huzur içinde olacağına ve kendisine nasip edilen yaşam için her gün Allah’a şükredeceğine işaret eder. Bolluk, bereket, hayırlı ve makbul olan rızık, helal yollarla elde edilmiş mülkiyet anlamına gelir ve zenginlik içinde bir hayat yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Sebze Toplamak

Rüyada sebze toplamak, uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin başına bir takım melanetin musallat olacağına, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına yorulur.

Rüyada Sebze Tarlası Görmek

Rüyada sebze tarlası görmek, ailenin erkeklerine ama en çok da evlilik yolu ile akraba olmuş olan ve kan bağı olmayan erkek bireylere ve bu kişilerin aile içinde birbirleri ile olan iletişimine işaret eder.

Rüyada Ekili Sebze Görmek

Rüyada ekili sebze görmek, ağrılık olarak tabir edilir. Özellikle de ailenin direği olarak tanımlanan aile babalarına yani aileyi geçindirmekle yükümlü olan kişilerin içine düştükleri zor duruma işaret eder.

Rüyada Yeşil Sebze Görmek

Rüyada yeşil sebze görmek, rüyayı gören kişinin ağız tadı ile bir yaşam süreceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Pişmiş Sebze Görmek

Rüyada pişmiş sebze görmek çok hayırlıdır hele de pişmiş sebzeden yemek, en hayırlı rüyalar arasında gelir. Rüyayı gören kişinin hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine delalet eder.

Rüyada Domates Bahçesi Görmek

Rüyada domates bahçesi ya da başka bir değişle domates tarlası görmek, hak edilmiş mala, ekmeğe ve kazanca işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!