RuyaTabirleri.com

Rüyada Sebze Görmek

Rüyada sebze görmek, hayırlara delalet eder. Kısmet, şans ve uğur anlamına gelir. Rüyasında sebze gören kişi her işinden hayır bulur, hayatı başarı ve mutlulukla dolar, hayalleri gerçekleşir, tövbeleri de duaları da kabul olur diye tabir edilir. Bol kazanç, bereket, sağlık ve uzun ömür olarak yorumlanır. İşlerin ve hayatın yoluna gireceğine, dünya malının çoğalacağına işaret eder. Rüyada sebze görmek, rüyayı gören için ilaç anlamına gelir. Rüya sahibi uzun zamandan beri uğraştığı bir hastalığından kurtulacak demektir.

Rüyada Sebze Kurdu Görmek

Rüyada sebze kurdu görmek ahlakı düşük, inancı zayıf ve hak yolundan şaşmış bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi için eli uzun olduğu söylenir çünkü insanlara belli etmeden parasından yer diye yorumlanır.

Rüyada Sebze Fidesi Görmek

Rüya sahibinin iş değişikliği yaparak daha yüksek maaşla bir işe gireceğine ya da ticaret adamıysa sektör değiştirerek daha büyük gelir elde edeceği bir iş yapacağına delalet eder. Her iki durumda da rüya sahibi için zenginlik olacağına tabir edilir.

Rüyada Sebze Satmak

Maalesef iyi ya da güzel olanla açıklanmaz. Rüyasında sebze sattığını gören kişinin peşini uğursuzluk bırakmaz, bütün aksilikler üst üste yaşanır. Rüya sahibi, parasından ve malından olur, kötü haberler alır ve hastalığa yakalanır. Musibet anlamına gelir.

Rüyada Sebze Yemek

Rüyasında sebze yediğini gören kişi patavatsızlık edecek demektir. Hatta bu kişi için ağzında bakla ıslanmayan kişi olduğu söylenir. Rüya sahibi hiç söylenmeyecek bir lafı ulu orta söyleyecek, herkesin ayıplamasına rağmen o son derece rahat olacak diye ifade edilir.

Rüyada Sebze Toplamak

Rüyada sebze toplamak mutsuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin sıkıntılı ve üzücü günler geçireceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: