RuyaTabirleri.com

Rüyada Seccade Görmek

Rüyada seccade görmek esenlik, aydınlık ve huzurdur. Hayırlı ve güzel olan şeylerle tabir edilir. Rüyasında seccade gören bir erkek, kendisi için hayırlı olacak, hem huyu hem kendi güzel bir kadınla izdivaç yapacak demektir. Rüyasında seccade gören bir hanım da kocasından yana yüzünün güleceği, hiçbir eksiğinin olmayacağı, kocası tarafından el üstünde tutulacağı bir erkekle dünya evine girecektir diye tabir edilir.

Rüyasında seccade görmek kendisine nasip olan kişi Allah katında güzel olan kullar arasındadır. Rüya sahibi, sadece bu dünya için değil, ahiret için de hayırlı olan ve hak yolunda makbul olan işler yapıyor demektir.

Rüyada Seccade Satın Almak

Rüya sahibinin iyi niyetlerine ve yapmak istediği iyi şeylere işaret eder. Rüyada seccade satın aldığını gören kişi bir hayır işi yaparak, gariban ya da düşkün birinin yüzünü güldürecek, kendisi için de hayırlı bir şey yapmış olmanın mutluluğunu ve vicdani rahatlığını yaşayacak demektir.

Rüyada Seccade Sermek

Rüya sahibinin hayatta en çok yapmak istediği şeyi yapma mutluluğuna nail olacağı şeklinde tabir edilir. Yani rüya sahibinin hayatta isteyip de yapamayacağı ve içine ukde olacak hiçbir şeyin kalmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Seccade ve Tespih Görmek

Ahlak güzelliğine ve inancın güçlü olmasına yorulur. Rüya sahibi dini bütün kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Seccade Üzerinde Namaz Kılmak

Rüyasında seccade üzerinde namaz kıldığını gören kişi Kâbe’yi görme ve şeytan taşlama şansına nail olacak diye yorum yapılır.

Rüyada Seccade Üzerinde Uyumak

Rüya sahibinin güzel amellerine işaret eder. Hayır işi yapmaya, yetim sevindirmeye ve ihtiyaç sahiplerine sadaka vermeye tabir edilir. Rüyasında kendisine seccade üzerinde oturduğunu görmek nasip olan kişi hakkın rahmeti ile mükâfatlandırılacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Seccade Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (12 Ocak 2015 saat: 06:39)

    Rüyamda eskimiş seccademi balkon dan silkerken yırtılıp yarısının elimde kaldığını gördüm onun çok eskidiğini düşünüyorum ve çöpe atiyim çünkü bir tarafı biraz daha sağlam gibi diğer darafı eremış akmış derken uyandım

  2. nilüfer (11 Ekim 2014 saat: 09:59)

    rüyamda yatak odamda 2 seccade yan yana sermişim namaz kılıyordum ama acale acele kılıyordum çabuk kılmam gerekiyomuş gibi. çünkü içerden sesler geliyor namazımı bitirip gidiyorum. bizim evin salonunda eski eşim kayınvaldem ve görümcem masada kahvaltı ediyolar ama oda loştu. şaşırıyorum onları görünce. onlarda bana tuhaf bakıyorlar. yorumlarsanız sevinirim bu arada 5 vakit namaz kılan biriyim. tşk ederim şimdiden

  3. Mehmet ersoz (20 Ocak 2014 saat: 19:31)

    Merhabalar rüyamda çalıştığım iş yerindeyim sonra bi amca geliyo yanıma 50 55 yaşlarında sakallı ve sakalları siyah beyaz yanıma seccade serii namaz kılmaya başlıyor sonra namaz kılan amca a ileriye seccadeyi serip namaz kılmaya dewam ediyor daha sonra amca kayboluyor amcayı arıyorum masanın altında seccade düzgün bi şekilde serili duruyor we adam kayboluyor teşekkür ederim şimdiden yorumlarınız için

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,