RuyaTabirleri.com

Rüyada Seccade Sermek

Rüyada seccade sermek, gören kişi için aydınlığa çıkmak, sıkıntılarından, kuruntularından, ruhunu daraltan tüm sorunlardan uzak kalmak manasına gelir ve çok hayırlı bir rüyadır. Bekar bir erkek için yüzü de, gönlü de güzel bir bayanla evlenmek manasına gelir. Evli erkekler ve bayanlar için Hac yolculuğuna çıkılacak olduğunu belirten rüya, kişinin üstündeki yükü alacak iyi niyetli bir dosta da alamettir. Rüya sahibinin dünyada istediği her şeyin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, eşinden yana huzurlu olacağına ve yüzünün güleceğine, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına tabir edilir. Seccade seren kişi için dini vecibelerini yerine getirmek çok önemlidir ve ailesindeki kimseleri de bu konuda uyarır. Allah katında sevap sahibi olmak, yaşadığı sürece yoksul ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmek manasına da gelen rüya huy güzelliği ile de herkesi kendisine hayran bırakmak manasındadır.

Rüyada Seccade Serip Namaz Kılmak

Tüm kalbiyle Allah’ın emirlerine uyan, İslami kurallara göre yaşayan ve karıncayı bile incitmek istemeyen rüya sahibinin çabalarının boşa gitmeyeceğini, elindeki malın ve paranın daha da artacağını, hayırlı işler yaparak sevap kazanacağını bildirir. Esenlik ve rahatlama manasına gelen rüya, özellikle borcu olan kimseler için ödeme kolaylığına kavuşacaklarını, bir arkadaştan ya da aile yakınlarından bir kimsenin yapacağı yardım sayesinde kısa sürede durumunu düzeltecek olmanın da işaretidir.

Rüyada Toprak Zemine Seccade Sermek

Alçak gönüllü, vicdanlı ve her zaman şükreden bir kul olunacağını, anne ve babaya gösterilen hürmet sayesinde bolca hayır duası alınacağını alamet eder. Yaşını başını almış kimseler için ibadete daha fazla zaman ayıracaklarını ve ahiret hayatına uygun şekilde yaşayacaklarını delalet eder.

Rüyada Seccade Sermenin Psikolojik Yorumu

İnancın kuvvetli oluşunu, kişinin zamanının çoğunu manevi yönünü kuvvetlendirmek için harcadığını ve tüm davranışlarını, yaşamını bu yönde geliştirdiğini işaret eder. Bazı kimseler için yaşadıkları kötü bir olaydan sonra dine dönmenin ve hayat tarzını baştan sona değiştirmenin de tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: