RuyaTabirleri.com

Rüyada Secde Etmek

Rüyada secde etmek, çok güzel ve hayırlıdır. Allah katında makbul olan kullar arasına girme hevesine ve çabasına, güç, kudret ve hikmet sahibi olmaya, hak yoluna ölesiye bağlanmaya, dinde ve ahlakta güzel olmaya, hayır yapmaya, sadaka ve zekât vermeye, iyi niyetlere, gerçek bir mümin olmaya, inanmayanları doğru yola çevirmeye işaret eder. Ferahlık, huzur, mutluluk ve sağlık anlamına gelir. Rüya sahibinin hidayete ermesi, Allah’ın lütuflarını bulması olarak değerlendirilir.

Rüyada Secdeye Varmak

Rüyada secdeye varmak da secde etmek gibi çok hayırlı ve güzeldir. Şans, kısmet ve uğur olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin hayatının her daim kolaylık ve sükûnet ile geçeceğine, kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına işaret eder.

Rüyada Camide Secde Etmek

Rüyada camide secde ettiğini gören kişinin tevazu ve hikmet sahibi olduğu yorumu yapılır. Kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunmaya, hayır duaları almaya ve emniyette olmaya tabir edilir.

Rüyada Namazda Secde Etmek

Rüyada namazda secde etmek, dileklerin ve duaların kabul olmasına, büyük başarılar elde etmeye, aile içinde mutlu ve huzurlu olmaya, işlerin kolaylık içinde yürümesine, sıkıntıların, zahmetin ve derdin son bulmasına işaret eder.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak, hakikatli, namuslu, onurlu ve şerefli olmaya, haram olandan kaçınmaya, hak yolunu bırakmamaya, arsız kişilerden uzaklaşmaya, tövbe etmeye, selamete, huzura, ruh dinginliğine ve esenliğe yorulur.

Rüyada Seccade Görmek

Rüyada seccade görmek, temiz ve açık kalpliliğe, cömertliğe, hayırlı kullardan olmayı başarmaya, yüzünü kıbleye dönmeye, dine olan bağlılığa, Allah sevgisine ve korkusuna, vicdan, merhamet ve iman taşımaya, iyiliğe, hayra, güzelliğe ve esenliğe işaret eder. Rüyayı gören kişinin dini bütün kimse olduğuna, namazını, duasını hiç bırakmadığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Secde Etmek İle İlgili Rüyalar;

 1. aleyna (21 Ağustos 2015 saat: 13:35)

  kuzenim camdan ve çok büyük olan bir binadayken kıyamet gününü görmüş . herkes çığlık çığlığa . kuzenlerle berabermişiz ve herkese secdeye yatın demiş herkes yatmış bana diretmiş ama beni secdeye yatıramamış herkes secdedeyken ben yatmamışım bunun anlamı nedir

 2. ilayda (24 Ekim 2014 saat: 12:13)

  Rüyamda değişik bir hayvan ve ahtapot gördüm. O hayvan çok korkutucuydu ve ahtapota ateist olacaksın diye bağırarak üstüne kusuyordu. Ahtapot gülerek olmayacağım dedi. Ahtapotun sadece 2 tane kolu vardı ve birisi orada koptu. Sonra kaçarak aniden bir eve girip benide yanında götürdü. Kapıyı kapattık fakat sürekli açmaya zorlanıyordu. Ben kapıda durup girmemeleri için kapıya destek verirken ahtapot orada gülüp ben varken sana hiçbir şey yapamazlar dedi. Kapıyı bıçakla açmaya çalıştıklarında bıçak elime değdi o sırada korkup kapıyı bıraktım ve bir dolabın içine girdim. Aniden annem ve birkaç kişi daha üstümde otururken gördüm ama artık dolap değil koltuktu. Daha sonra aniden kendimi annem babam ve bir arkadaşımla dışarıda buldum annem, ben ve arkadaşım tekrar eve girmem için merdivenleri çıkarken arkadaşım koşarak annem yürüyerek ben ise en arkada yavaşça çıkıyordum o sırada annem beni durdurdu ve aşağı in orada cin var dedi sonra annemle beraber hızlıca aşağıya indik o sırada babam kapıyı kapattı ve annem yeniden açtı ve dışarı çıktık arkadaşımın aşağıya inmesini bekledi ve indiğini duyunca kapıyı hızlıca kapattı ve sokağa çıktı babamla birlikte yere yattılar secde ettiler bende napıyosunuz deyip onların yaptığını yaptım secdeye gittim seviyorum ve ağlayarak “Allah’ım seni çok seviyorum. Hz. Muhammed (S.A.V). La ilahe illallah.” Deyip secdeden kalktım ve koşmaya başladık anneme caddeye çıkalım aşağı sokaklardan dedim ve annem o kadar hızlı bir şekilde koşmaya başladıki gözden kayboldu. Babam yavaş koşuyordu benim elimi tuttuğu için benide yavaşlatıyordu. Babama kızdım ve baba elimi tuttuğun için benide yavaşlatıyorsun biraz hızlı koş dedim. Babam duygulandı ve dudağını büzdü beni bırak git dedi. O sırada bende sesli bir şekilde ağlamaya başlayıp baba nolur gitme baba beni bırakma seni çok seviyorum diye bağırıyordum. Aniden kalabalık bir sokağa geldik ve bir genç çıkıp “.. ” diye küfür etti. O sırada uyandım. Sizce bunca şeyin manası nedir?

 3. kadir (11 Eylül 2014 saat: 09:50)

  Hayirli gunler;
  Ruyamda bilmedigom bir sokakta ama biliyomusum gbi yurudum ezan okunuyordu camiye girdim ve kalabalikti cami caminin icinde iki kuş vardi birtanesi ucuyordu yamamen beyaz olan dondu dolasti caprazimdaki kisiye konucakti konmadi bna yoneldi ama emindim bna gelisinden konucagindanda geldi sirtima kondu hoca dua gibi birsey yapiyordu ayaga kalktik tekbir aldik secdeye gittik sonra bazisi kalkti bazisi kalkmadi cemaatin bnde kalkmadim ettehiyatuyu okudum kalltim sonra yine secde yaptim uyandim nasil yorumlanır bu ruya kolay geldin gununuz hayrolsun.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,