RuyaTabirleri.com

Rüyada Sedir Görmek

Rüyada sedir görmek, içerde görülmesine ya da dışarıda görülmesine bağlı olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda sediri içerde görmesi, sahip olduğu dünya mallarında artış olacağına, rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına, bol muhabbette olacağına ve afiyette kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin dışarıda sedir görmesi ise asgari düzeyde yaşamasına ve bu doğrultuda davranmak zorunda kalmasına delalet eder.

Rüyada Sedir Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin ulvi ve arif bir kimse olacağına, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, bunun da toplumdaki değerini arttıracağına rivayet edilir. Rüya sahibinin herkesin ortak değerleri olan olguları benimseyeceğine, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına ve güzel huylarından vazgeçmeyerek, deyim yerindeyse parmakla gösterilecek kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Sedir Yastığı Görmek

Rüyayı gören kişinin sırtını sağlama alacağına, makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine alamet eder. Rüya sahibinin herkesin kolay kolay rekabet edemeyeceği bir konumuna geleceğine yorulur.

Rüyada Sedirde Oturmak

Rüyayı gören kişinin özel hayatında da meslek hayatında da hep çift kısmet alacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin şansının daima yaver gideceğine, hayatı boyunca hiçbir şeyin yoksunluğunu çekmeyeceği gibi her şeyden en az ikişer tanesine sahip olacağına rivayet edilir.

Rüyada Sedirde Uyumak

Rüyayı gören kişinin eline geçecek büyük fırsatlar sayesinde halinin vaktinin yerine geleceğine, parasının birikeceğine, ekmeğinin bereketleneceğine ve mallarının da değerleneceğine delalet eder. Rüya sahibi hayırlı kapılara ulaşacak ve Allah’ın yardımına nail olacak demektir.

Rüyada Divan Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun, sağlıklı, makbul ve hayırlı bir ömür geçireceğine ve Allah’ın kendisine güzel olan yazılar yazacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,