RuyaTabirleri.com

Rüyada Sedye Görmek

Rüyada sedye görmek, rüyayı gören kişinin, iş temposunun vücudunu çok yıpratacak kadar artması, dinlenmek için zaman bulamaması, yeterli ve dengeli beslenmemesi ve sağlığına özen göstermemesi gibi nedenlerden ötürü çok büyük ve çok ağır bir hastalığa tutulacağına delalet eder. Ve rüya sahibinin, bu hastalıktan ötürü çok uzun bir süre yataktan kalkamayacağına ve hastalığın ruhen, bedenen ve maddi açıdan çok büyük kayıplara sebep olacağına işarettir.

Rüyada görülen sedye, gidilecek ya da çıkılacak ve hayırlı haberler ile dönülecek bir yola yorumlanır. Ayrıca, yapılan dönüş sonrası birçok iş girişiminde bulunulacağına delalet eder.

Rüyada Sedyeden Kalkmak

Rüyada sedyeden kalmak, rüyayı gören kişiyi, uzun zamandır yatağa mahkum etmiş olan ağır bir hastalığın uzun bir tedavi ve iyileşme süreci sonunda geçeceğine ve maddi hasar dışında çok büyük bir hasar bırakmadan rüya sahibini terkedeceğine tabir edilir.

Rüyada Sedyede Taşınmak

Rüyada sedyede taşınmak, parasal sorunlardan ötürü hane içinde yaşanacak büyük sıkıntıların ve sorunların yavaş yavaş ağız dalaşına ve tartışmaya döneceğine ve haneye huzursuzluk ve ayrılık gireceğine yorulur. Aynı zamanda, ayrılıkla beraber evden büyük miktarda eşya çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Sedyeye Uzanmak

Rüyada sedyeye uzanmak, yapılmak istenen ancak yeterli maddi kaynak olmadığı için yapılamayan işte, ortaklık teklif edilen birisinin olumsuz cevap vermesi ile işin rüyayı gören kişinin avucundan kuş olup uçacağına delalet edilir.

Rüyada Sedye Taşımak

Rüyada sedye taşımak, başarısızlıkla sonuçlanan iş girişiminde yatırılmış olan paradan, ortaklığa katılan sermayeden ya da maldan geri alınabilecek miktara tabir edilir.

Rüyada Sedyeden İnmek

Rüyada sedyeden inmek, rüyayı gören kişinin, misafirliğe gittiği yerde haddinden fazla bir süre kaldığına ve artık insanlarda sıkıntı yaratmaya başladığına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!