RuyaTabirleri.com

Rüyada Şef Görmek

Rüyada şef görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının daha büyük nitelik kazanacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yaşadığı her günden ayrı bir keyif ve zevk duyacağı kadar hayırlı, bereketli ve güzel günlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada Şef Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin kötü halden iyi hale geçeceğine, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine bu sayede hedeflerini gerçekleştirmenin yolunu bulmuş olacağına rivayet edilir.

Rüyada Müdür Görmek

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında karşılaşacağı aksiliklere ve başarısızlıklara delalet eder. Rüya sahibinin performansının düşeceğine, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına ve rüya sahibinin bir disiplin cezası ya da uzaklaştırma uyarısı alacağına alamet eder.

Rüyada Genel Müdür Görmek

Rüyada genel müdür görmek, müdür görmenin aksine hayırlara işaret ettiği yönünde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin mesleğinde moral motivasyonunun artacağına, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına ve meslek hayatının kusursuz şekilde ilerlemeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada Yönetici Görmek

Rüyayı gören kişinin elinin bollaşmasına, rızkının çeşitlenmesine, parasının ve malının da artmasına vesile olacak, çok kazançlı işler yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşam şartlarının iyileşmesine, hayatının da kurtulmasına işaret eder ve mesleğinde bir üst makama çıkacağına yorulur.

Rüyada Patron Görmek

Rüyayı gören kişinin geleceğe olan inancının hep taze kalacağına, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına ve geri çekilmesine neden olamayacağına alamet eder. Rüya sahibinin başarısızlıkların üstüne gidecek inancı olduğuna bunun da kendisine her zaman hayır getireceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,