RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek, maddi anlamda ferahlayıp zenginleşmeye, ele geçecek çokça paraya, her yönden ferahlamaya, rızkın genişlemesine işarettir. Özellikle mevsiminde görülen şeftali ağacı oldukça iyidir. Bu rüyayı gören her konuda başarı elde eder. İş hayatında attığı adımlar hep lehine sonuçlanır ve birçok kimseden fayda görür.

Rüyada Şeftali Topladığını Görmek

Bu rüya akrabalardan gelecek mala ve mirasa konmaya işarettir. Yine bu rüyayı gören hasta bir kişiden yarar sağlar, malul bir adamın yardımını görür. Rüyada şeftali toplayan rızkını kolaylıkla elde eder ve geçim sıkıntısı çekmez.

Rüyada Şeftali Yediğini Görmek

Bu rüya şeftalinin durumuna göre yorumlanır. Rüyasında tatlı ve hoş bir kokuya sahip şeftaliyi yiyen kimse her isteğine ve arzusuna kavuşur. Çalışma hayatında başarı elde eder. Dünya nimetleri ile rızıklandırılır, dünyada hoş olaylar yaşar ve karşısına iyi insanlar çıkar. Ekşi ve kötü görünümlü şeftali ise korkmaya ve tedirgin olaya yorulur.

Rüyada Kırmızı Ve Olgun Şeftali Görmek

Bu rüya mal ve paraya, başarılı çalışmalar sonucunda makam elde etmeye, insanların takdirini kazanmaya, her konuda rahata ermeye işarettir. Yine bu rüya bekârlar için iyi bir kısmet ve evliliktir. Evli insanlar içinse mutlu ve huzurlu bir yuva, hayırlı ve güzel çocuklardır.

Rüyada Şeftali Dolu Bir Ağaç Görmek

Rüyasında şeftali dolu bir ağaç gören kişi o yörede bilinen, güzel ve oldukça zengin bir kadınla evlenir. Bu rüya kadınlar için de hayırlı ve varlıklı bir erkekle evliliktir. Karı koca içinse bu rüya, ölene kadar mutlu olmaya, çocukları ile sürecekleri hayırlı bir hayata ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Ağaçtan Şeftali Kopardığını Görmek

Bu oldukça hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı gören çok zengin, nüfuzlu ve kudretli bir kimseden yardım görür veya onun emrine girer. Oldukça hayırlı bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. mustafa (13 Şubat 2016 saat: 12:29)

  rüyamda yıllardır çok nadir gittiğim köyümde oluyorum bir sokaktan geçerken yerde yabancı bir kağıt para (10.euro)buluyorum biraz yürüdüğümde genişce olan sokağın üzeri bostan tarlası ve içinde güzel kavunlar var ancak henüz kontrol edeceğim sırada bahçeye küçük tek tip giyinmiş çocuklar doluşuyor bu sırada yıllardır görmediğim yaşlı bir komşu kadınla konuşurken yine bir evin bahçesinde bulunan şeftali ağaçlarındaki kırmızı ve güzel görünümlü fakat henüz tam olgunlaşmamış olan meyvelerin tümünü çocuklar toplamış oluyor ve içlerinden biraz daha büyük olan biri kendi topladığının parasını ödemek için fiyatını soruyor tam bu sırada yanımda olan yaşlı kadın siz ne yaptınız bu şeftaliler yenir mi diye bağırıyor ve çocuklar topladıklarını bırakarak hızla kaçışıyorlar ben ise fiyatını soran diğer çocuğu(gerçek hayatımdaki mesleğimden dolayı olsa gerek) kaçırmamak için sıkıca tutuyor ve neden böyle yaptınız diye soruyorum ancak aldığım CEVAP ne yapalım abi dün akşamdan beri AÇIZ, biz yurtta kalıyoruz çok az yemek veriyorlar bazende vermiyorlar MECBURDUK. bu cevap beni o kadar çok duygulandırıyor ve utandırıyor ki cevap veremeden de uyanıyorum ve epey de bu rüyanın etkisinde kalıyorum.yorumlarsanız memnun olurum.teşekkürler..

 2. mert (10 Mart 2015 saat: 03:18)

  rüya aşırı gerçeklik ve netlikteydi. rüyamda evin arkasındaki bayır yoldan inerken kenarda çalılıklarla kaplı bir şeftali ağacı görüyorum ve ona yöneliyorum toplayacak kadar yaklaştığım sırada çalılar kollarıma yapışıyor o çalılardaki börtü böcük kurtçuklar tenime saldırıyor ve kolumda açık olan yerlerden içeri giriyor bunu fark edince hemen eve koşuyorum bi yandan bağırmaya çalışıyorum fakat sesim istediğim kadar gür çıkmıyor en sonunda eve ulaşıyorum ama ayaklarım tutmaz oluyor içeriye kendimi zor atıyorum ve ağır ağırkolumda tutmamaya başlıyor o halimi gören annem yardım çağırmak için dışarı çıkıyor bende çabuk olsun hemde başkalarıda yardıma gelsin die bağırmak istiyorum fakat kendi sesimi duyamıyorumsonra ayağımla demir kapıya vurmaya başlıyorum (ayaklarım bundan sonra tutmamaya başlıyor) sonra evde içeri doğru sürünüyorum tam tüm vucudum tutmamaya başladığını sandığım sırada sağ kolum düzeliyor ve kedim (sarı renkli cinsiyeti rüyada belli değil ama onun yüzünü gördüğümde sanki bana zarar verecek sanıyorum yüzü çok zalimce gözüküyor ve sonra sol kolumla oynamaya başlıyor ben can havlinde olduğumdan başta fark etmiyorum ne yaptığını ama kolum az kendine gelmeye bsşlayınca kurtarmak için silkeliyorum ve meğersem kedimin benim elimde derimin altına girmiş bir kurtçuğu çıkartmaya çalıştığını fark ediyorum ve bende elimi ona teslim ediyorum ve ‘al kızım ye’ diorum ve kedim kurtçuğu çıkarttığı sırada hem kolumun eski haline seviniyorum hemde kurtçuk çıkarken bir miktar acı hissediyorum- sonra uyandım rüyanın gerçekten aşırı netliği beni tedirgin etti yorumunuzu bekliyorum saygılar…

 3. meral (23 Ocak 2015 saat: 10:52)

  Rüyam da iki büyük fidan biri kiraz öbürü şeftali ağacı ağaç derken de büyük fide olarak sadece uçları yeşermiş ben yapraklarından tanıyorum ve ne güzel ağaç olduklarını söylüyorum eşim kirazi yerinden çıkarıp bizim bahçeye getiriyor ama şeftali ağacı yerinde kalıyordu sonra da uyandım teşekkürler

 4. asuman (04 Ağustos 2014 saat: 11:42)

  rüyamda şeftali gördüm . olmuş şeftali.güzel görünüyorlar. ama şeftalı ağacında değiller. yerde yetişenbi bitkide yetişiyorlar. garibime gidiyo neden bu şekilde bi agaçta diye .koparmak istiyorum. ama acaba güzelmidir diye düşünüyorum. teredütlüyüm. ayrıca birde portakal ağacı gördüm . portakallar var üzerinde. portakallar henüz yeşil ama . henüz turuncuya dönmemiş. ben toplamaya başlıyorum sonra .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,