RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek, maddi anlamda ferahlayıp zenginleşmeye, ele geçecek çokça paraya, her yönden ferahlamaya, rızkın genişlemesine işarettir. Özellikle mevsiminde görülen şeftali ağacı oldukça iyidir. Bu rüyayı gören her konuda başarı elde eder. İş hayatında attığı adımlar hep lehine sonuçlanır ve birçok kimseden fayda görür.

Rüyada Şeftali Topladığını Görmek

Bu rüya akrabalardan gelecek mala ve mirasa konmaya işarettir. Yine bu rüyayı gören hasta bir kişiden yarar sağlar, malul bir adamın yardımını görür. Rüyada şeftali toplayan rızkını kolaylıkla elde eder ve geçim sıkıntısı çekmez.

Rüyada Şeftali Yediğini Görmek

Bu rüya şeftalinin durumuna göre yorumlanır. Rüyasında tatlı ve hoş bir kokuya sahip şeftaliyi yiyen kimse her isteğine ve arzusuna kavuşur. Çalışma hayatında başarı elde eder. Dünya nimetleri ile rızıklandırılır, dünyada hoş olaylar yaşar ve karşısına iyi insanlar çıkar. Ekşi ve kötü görünümlü şeftali ise korkmaya ve tedirgin olaya yorulur.

Rüyada Kırmızı Ve Olgun Şeftali Görmek

Bu rüya mal ve paraya, başarılı çalışmalar sonucunda makam elde etmeye, insanların takdirini kazanmaya, her konuda rahata ermeye işarettir. Yine bu rüya bekârlar için iyi bir kısmet ve evliliktir. Evli insanlar içinse mutlu ve huzurlu bir yuva, hayırlı ve güzel çocuklardır.

Rüyada Şeftali Dolu Bir Ağaç Görmek

Rüyasında şeftali dolu bir ağaç gören kişi o yörede bilinen, güzel ve oldukça zengin bir kadınla evlenir. Bu rüya kadınlar için de hayırlı ve varlıklı bir erkekle evliliktir. Karı koca içinse bu rüya, ölene kadar mutlu olmaya, çocukları ile sürecekleri hayırlı bir hayata ve mutluluğa yorulur.

Rüyada Ağaçtan Şeftali Kopardığını Görmek

Bu oldukça hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı gören çok zengin, nüfuzlu ve kudretli bir kimseden yardım görür veya onun emrine girer. Oldukça hayırlı bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!