RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek hem iyi hem de kötü şekilde tabir edilir. Rüyada şeftali görmek kısmet ve şans anlamına gelir. Rüyasında güzel ve pembe şeftali gören kişi hayatta hep şanslı olacak, kazancı yerinde işi de yolunda gidecek ayrıca hiç zorluğa ya da sıkıntıya düşmeyecek demektir.

Rüyada şeftali görmek bir de kişinin çok üzüleceği, içine kapanacağı, belki de hayata küseceği şekilde kötü olaylarla karşılaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer bekâr bir kişi rüyasında şeftali görürse karşısına güzel bir kısmet çıkacak, evli bir kimse rüyasında şeftali görürse rüya sahibinin evlilik hayatının her zaman güzel ve mutlu geçeceğine delalet eder.

Rüyada Şeftali Yemek

Rüyada güzel ve tatlı şeftali yemek rüya sahibinin hayatının ağız tadı ile geçeceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına işaret eder. Yalnız rüyada ekşi ya da olmamış şeftali yemek kişinin şüphelerine ve kuruntularına delalettir.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görgülü, asil, zengin ama alçakgönüllü birine ve bu kişi ile yapılacak olan mutlu ve hayırlı bir nikâha işaret eder.

Rüyada Şeftali Toplamak

Rüyasında şeftali topladığını gören kişi, kendisi için hayırlı olacağına ve kazanç sağlayacağına inandığı bir işe girecek ve umduğu gibi de olacak, bu işten kar ve kazanç sağlayacak anlamına gelir.

Rüyada Şeftali Suyu İçmek

Rüyada şeftali suyu içmek çok hayırlıdır. Sağlık sorunları olanlar için, şifa ve sağlık bulmaya, sıkıntıda ve darlıkta olanlar için rahata kavuşmaya, borcu olan kişiler için de borcundan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Şeftali Reçeli Görmek

Rüyada şeftali reçeli görmek çok hayırlıdır, aile içinde afiyette ve huzurda olmaya yorumlandığı gibi zenginlik ve kısmet anlamına da gelmektedir. Hane içinde iyi geçimin de işaretidir.

Rüyada Şeftali Çekirdeği Görmek

Mutlu bir yuvanın, iyi bir birlikteliğin temellerinin atılacağı manasına gelirken bir yandan da evli bayanların hamilelik haberleri ile sevinç içinde kalacaklarına, aileye katılacak yeni üyenin kısmetleriyle geleceğine yorumlanır. Her türlü iyi haberi nitelendiren rüya, iş girişimlerinde veya atılan adımlarda her türlü yardımı alacak olan rüya sahibinin şanslı olacağını, kendisi gibi iyi niyetli kişilerle karşılaşacağını delalet eder. Şeftali çekirdeği gören kişilerin evlatları olur ve genç yaşta evlilik işaretidir. Hayati sorumlulukların artacağını fakat kişinin rızkını kazanmakta herhangi bir zorluk çekmeyeceğini de tabir eder.

Rüyada Ham Şeftali Yemek

Ham şeftali hastalık habercisidir ve her şeyin yolunda gittiği bir dönemde sağlık sorunları yaşamak yüzünden bir anda maddi problemlere sahip olmak, işlerin düzeninin bozulmasından ötürü borçların ödenmesinde güçlük çekildiğini tabir eder. Rüya sahibinin bazı konularda hırsına yenik düşeceğini ve bu yüzden başarısız olacağını veya başardığı işlere gölge düşüreceğini de bildirirken, hak edilmeyen bir mala veya paraya sahip olunacağının haberini de verir. Paraya fazla değer vermenin sonucunda kişinin maneviyatında eksilmeler, zayıflamalar meydana geleceğini, sahip olduğu iyi dostları kaybederek sonrasında üzüntü yaşayacağını, yalnızlık çekeceğini tabir eder.

Rüyada Şeftali Satmak

Hayatını iyilik yapmaya, yoksullara, düşkünlere ve hastalara el uzatarak, onların yanında olup, her türlü desteği vererek geçirmeye vakfetmiş kişilerin, yaşamları boyunca pek çok sevap işleyeceklerini ve ahiret hayatlarında da Allah’ın inayetine mazhar olacaklarını bildirir. Zor günler geçiren bir dosta maddi ve manevi destekte bulunarak o kimsenin duasını alacak olmaya da yorumlanan rüya, ağız tadıyla kazanılan paralara, bereketli kazançlara ve evlatlarından her zaman hürmet görmeye de tabir edilir.

Rüyada Kasayla Şeftali Görmek

Büyük mutlulukların, beklenenden daha fazla paraya sahip olmanın ve iyi haberler alarak keyiflenmenin habercisidir. Kasayla şeftali taşıdığını gören kişiler evlerini yeniler veya yeni ev eşyası alırlar. Maddi değeri yüksek mallara sahip olmanın, sahip olunan işi daha iyi koşullara taşımanın veya kendi işini kurarak insanlara iş verecek duruma gelineceğinin müjdesini verir. Kasayla şeftali satmak ise, mal taksimi demektir ve eğer rüyayı gören kişi yaşlı ise, bu durumda evlatlarına ölmeden önce miras paylaşımında bulunur ve herkese hak ettiğini verir.

Rüyada Şeftali Fidesi Almak

İyi düşüncelerle ve saf duygularla girişilen bir işte elde edilecek kazancın kişiyi mutlu edeceğine ve elde ettiği her kuruş için Allah’a şükredeceğini, sahip olduğu her nimeti şükranla karşılayacağını bildirir. Azla yetinen, gözü yükseklerde olmayan ve kişinin zor gününde de yanında duran bir eşe yorumlanır. Hayırlı ve iyi kalpli bir eşe sahip olarak, hayal edildiği gibi bir yuva kurulacağını ifade eden rüya, birden fazla evlada sahip olarak ailesini büyütmek manasına da gelir.

Rüyada Evin Bahçesine Şeftali Dikmek

Ev almak için para biriktirmek ya da taksitle ev satın almak manasına geldiği gibi, kişinin mevcut evinden daha büyük bir yere taşınacağını, zorluklara göğüs gererek hayal ettiği hayatı kurmak için çabalayacağını tabir eder. Anne ve babadan maddi destek görmek, yüklerini hafifletecek imkanlar bulmak ve iyi iş imkanlarına sahip olarak hayat standardını daha da yükseltmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Şeftali Çiçeği Görmek

Yeni bir oluşumu işaret eden rüya, taze başlangıçların da habercisidir. İş değiştirmek, başka bir şehre tayin istemek, girilen bir sınavdan olumlu neticeler almak demek olduğu gibi, hayata atılmanın, sorumluluk almanın ve kendini doğru ifade ederek hak ettiği mevkide çalışmanın da alametidir. Şansın daim olacağını da bildiren rüya, maddi istekler konusunda zorluk çekilmeden yaşanacağını, alım gücünün yüksekliği sayesinde sevilen kimselere de yardım edileceğini tabir eder. Öksüz bir çocuğu okutmak, fakir birine para vermek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Çürük Şeftali Görmek

Hayırlı değildir ve özellikle evli kişilerin sorunlarını çözmekte zorlandıklarını, iletişimde tıkanıklık yaşamalarından dolayı artık evlilik birliğinin temelinden sarsılacağını, boşanma veya ayrılık düşüncelerinin gündeme gelerek kişiyi derin bir kedere sevk edeceğini işaret eder. Güzel başlayan ama aynı şekilde devam etmeyecek ilişkilerin habercisi olan rüya, yanlış tercihler yapmanın bedelini ödeyecek olan rüya sahibinin pişmanlıkla geçen bir sürece gireceğini delalet eder.

Rüyada Şeftali Marmeladı Yapmak

Evli kişilerin eşlerinden yana şanslı olacaklarını ve çocuklarının da çevredeki herkes tarafından takdir görecek kadar terbiyeli, görgülü ve çalışkan kişiler olacaklarını, aile içinde hiçbir zaman huzursuzluğa neden olacak olumsuzlukların yaşanmayacağını tabir eder. Her açıdan şansın ifadesi olan rüya, ticaretle uğraşan kişilerin giderek daha da zengin bir hayata sahip olacakları gibi, ellerinin sıcak sudan soğuk suya girmeyeceğini, lüks ve konfor içinde geçecek yaşamlarında her geçen gün daha iyi koşullara sahip olacaklarını tabir eder.

Rüyada Şeftali İkram Etmek

Kazancını başkaları ile paylaşmak, işe ortak almak veya ortaklı bir işe girmek, yakın bir tanıdığa ya da akrabaya sermaye sağlamaya alamettir. Şeftali ikram eden kişiler eli açık insanlarla evlenirler ve zengin olurlar. İnayete mazhar olmak, borçlarından kurtulmak ve mahkemelik işlerde menfi sonuçlar alarak sevinmek manasına gelir.

Rüyada Başkasına Şeftali Vermek

Yönetici olmak ya da iş kurarak başkalarını çalıştırmak, sahip olduğu imkanları ihtiyacı olanlara da sunmak demektir. Ticaret hayatında büyümek, yapılan işin dışında yeni iş alanlarına girmek ve başarı elde etmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Şeftali Bulmak

Yolda şeftali bulmak talihin açılacağını ve özellikle bekar kimselerin aşktan yana yüzlerinin güleceğini tabir eder. Evinin bahçesinde şeftali bulanlar iş güç sahibi, kariyer yapmış, kültürlü biriyle evlenirler. İş yerlerinde şeftali bulanlar ikramiye kazanır ya da maaş zammı alırlar. Evin içinde şeftali bulmak ise aile büyüklerinden gelecek yüklü meblağdaki paraya alamet eder.

Rüyada Sarı Şeftali Görmek

Toyca düşünceler içinde olmanın kişiyi bazen zor durumlara düşüreceğini ve büyük kararlar almadan önce muhakkak aileye danışmak gerektiğini bildirir. Ani heyecanlara kapılarak alınacak kararların kişiyi sonradan zor durumlara düşürebileceğini bildirir.

Rüyada Kırmızı Şeftali Görmek

Olgunlaşmak, ailenin tüm sorumluluğunu üzerine alacak duruma gelmek ve anne, babasını gururlandıracak bir evlat olmak demektir. Hasta kimseler için şifa anlamına geldiği gibi, bundan sonraki yaşamda önemli sağlık problemleri olmadan yaşanacağını müjdeler.

Rüyada Şeftali Çalmak

Nefsine yenik düşecek olan rüya sahibinin yakın çevresi tarafından asla onaylanmayacak bir işe girişeceğini, yanlış ilişkiler kuracağını veya hakkı olmayan bir paraya, mala göz koyarak beddua alacağını bildirir. Başkasının mutluluğunu istemeden de olsa bozacak laflar etmeyi ve bu kişilerle araya soğukluk gireceğini de bildirir.

Rüyada Şeftali Rengi Kıyafet Görmek

Kişiyi sevdiklerine karşı zor durumda bırakan bazı kuruntuların yakın zamanda sona ereceğine ve şüphelerin yersiz olduğunu anlayacak olan rüya sahibinin daha olumlu, olgun davranışlar sergileyeceğine yorumlanır.

Rüyada Şeftaliden Midesi Bulanmak

Rüya sahibini takıntı haline getiren ve karşılıksız aşkına rağmen hala ısrarcı davranan birinin varlığına yorumlanır. Kişiyi rahatsız eden konuşmaların yaşanacağını ve evlilikte bazı problemler yüzünden eşler arasında kırgınlıkların yaşanacağını, rüya sahibinin bir müddet evinden ayrı yaşayacağını delalet eder.

Rüyada Şeftali Görmenin Psikolojik Yorumu

Şehvete, tutkuya ve kişinin nefsiyle hareket ettiğine, karşı cinsle münasebetlerde egolu davranıldığına yorumlandığı gibi, kadınlara karşı kendini ispat etmek, onları etkilemek veya kadınlar üzerinde hakimiyet kurmak istemek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,