RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeftali Toplamak

Rüyada şeftali toplamak genellikle kişi için heyecan verici bir gönül ilişkisinin başlayacağına yorumlanır. Özellikle bekar kimseler için gönüllerindeki gibi biri ile arkadaşlık kurma, tanışma veya geleceğe yönelik bir ilişki kurma şeklinde alamet edilen rüya maddi konuda serveti olan biri ile evlilik yapmak şeklinde de tabir edilir. Evli kimseler için şeftali toplamak çok sayıda evlat sahibi olmaya ve çocukların her birinin istikbalinin de gurur verici şekilde parlak başarılarla dolu olacağı anlamına gelir. Özellikle yeni iş kurma hayali içinde olanlar için en elverişli döneme girildiğine ve bu dönemde yapılacak tüm yatırımların kişi için sonsuz bir gelir kaynağının da önünü açacağını bildiren hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüya sahibinin kendisini hiç beklemediği bir anda büyük bir şirketin veya önemli bir kurumun başında ya da yönetici olarak bulması şeklinde tabir edilir. Sorumlulukların kişinin tercihi dışında artacağına ancak aynı zamanda bu durumun kişiye çok büyük ün, şöhret ve maddi olanak şeklinde de dönüşü olacağına yorumlanır. Şeftali ağacı, kişinin başına konacak talih kuşunun, tüm ailenin hayatını değiştireceğini ve herkesi olumlu yönde etkileyeceğini de tabir eder. Bu rüyayı görenlerin elleri daralmaz ve rüya sahibi hatırı sayılır bir mirasa sahip olur.

Rüyada Şeftali Yemek

Kişinin her açıdan hayatın tadını çıkardığı ve sevdikleri ile beraber kendisini çok mutlu, huzurlu hissedeceğini, aile saadeti ile beraber gelişen işlerin, maddi gelirin artmasının da müjdesini verir.

Rüyada Şeftali Toplamanın Psikolojik Yorumu

Kişinin gönül ilişkilerinde bir türlü aradığını bulamaması veya ne aradığını çok iyi bilmemesi nedeni ile sık sık arkadaş değiştirdiğini, bu nedenle psikolojik olarak da sıkıntılar yaşadığını bildirir. Şeftali toplamak, ellerindeki ile yetinmeyen ve gözleri daima yükseklerde olanların, her zaman çok daha iyisi olabileceğini düşünenlerin de sembolüdür. Aç gözlülüğün ve ayran gönüllü olmanın rüyalardaki yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,