RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Şeftali Yemek

Rüyada şeftali yemek, güç, kudret ve özgüven sahibi olmaya vesile olacak güzel, önemli ve büyük işler yapmaya, başarıdan başarıya, zaferden zafere koşmaya, kısmet almaya, şans ve baht açıklığına, dilekleri gerçekleştirme olanağı bulmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına işaret eder.

Rüyada Sulu Şeftali Yemek

Rüyayı gören kişinin gelir kaynaklarının artacağına, geçim derdinin biteceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına tabir edilir. Rüya sahibi sırtında kambur yapan ağır yükümlülüklerinden ve kendisini kötü hissetmesine neden olan tüm zorluklardan kurtulacak demektir.

Rüyada Yeşil Şeftali Yemek

Rüya sahibinin sabretmesi halinde çalışmalarının karşılığını mutlaka alacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına işaret eder. Hayallerin gerçekleşmesi için bir süre daha olduğu anlamına gelir.

Rüyada Çürük Şeftali Yemek

Rüya sahibinin, sağlığını etrafındaki bir kişi yüzünden kaybedeceğine, bu yüzden çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine delalet eder.

Rüyada Ham Şeftali Yemek

İş hayatında sağlanan başarının çok kısa bir süre devam edeceğine daha sonra başka bir sıkıntıdan ötürür işlerin kötüleşeceğine alamet eder.

Rüyada Şeftali Yediğini Görmek

Epey bir zamandan beri arzu edilen ve hayali kurulan şeylere ulaşılacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyayı gören kişinin, büyük bir servete sahip, eliaçık ve cömert bir aileden birisi ile dünya evine girip refah ve huzur içinde yaşayacağına ve mutlu olacağına tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: