RuyaTabirleri.com

Rüyada Şehir Görmek

Rüyada şehir görmek, alim bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi adeta bir ansiklopedi kadar doludur diye yorumlanır. Rüya sahibinin bu kimseden ilim ve irfan öğreneceği anlamına gelir. Bu rüya, aynı zamanda kişinin hayatında yaşanacak olan önemli ve köklü değişikliklere delalet eder. Kişi geleceği ile ilgili olarak bazı kararlar alacak demektir. Bazen de ruh halinin değişmesi şeklinde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Şehir Gezmek

Rüyada bir şehri gezdiğini görmek, bölgenin yerlileriyle, halkla ya da kalabalıkla açıklanır. Eğer şehir güzel, aydınlık ve ferahsa o yerde yaşayan kişilerin mutlu kimseler olduğu anlamına gelir fakat şehir izbe, kirli ve karanlıksa o zaman tam tersi şekilde tabir edilir ve oradaki insanların başına bazı musibetler geleceğine işaret eder.

Rüyada Şehir Dışına Gitmek

Rüyada şehir dışına gitmek, rüya sahibinin gündemden ve olan bitenden bir haber olacağı anlamına gelir. Kişi üzülmesin, ağlamasın ve dertlenmesin diye ailesi tarafından bazı şeylerin kendisinden gizleneceği ile tabir edilir.

Rüyada Bilmediğin Bir Şehre Gitmek

Rüya sahibinin kendisini hiç bilmediği ve daha önce gitmediği bir şehre gitmiş olarak görmesi,olumsuz olaylar yaşanacağına, tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Bir Şehre Girmek

Rüyasında bir şehre girdiğini gören kişi yaşam kaygısından, vesveselerinden, tabir yerindeyse hüsnü kuruntularından, aklını ve kalbini kemirip duran şüphelerinden kurtulacak, rahata ve esenliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Bağdat Görmek

Rüyada Bağdat şehrini görmek, rüya sahibinin ticaret ehli bir kişi haline geleceğine, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, aşırı talep dolayısıyla işlere yetişemeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibi çalıştığı, yorulduğu ve uykusuz kaldığı oranda da mal ve para sahibi olacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: