RuyaTabirleri.com

Rüyada Şehit Mezarı Görmek

Rüyada şehir mezarı görmek, rüya sahibi için her şeye yeniden başlama şansı elde edeceğine ve kendi hayatı üzerinde düşüneceği, doğru kararlar vereceği bir döneme gireceğine yorumlanır. Şehit mezarı gören kişi hayat muhasebesi yapar ve bugüne dek işlediği günahları, yaptığı hataları düşünüp, yaşamında bundan sonra ne istediğine, nasıl davranması gerektiğine karar verir. Büyük bir ruhsal arınma anlamına da gelen rüya, psikolojik olarak yapılanlardan duyulan pişmanlığı, kayıplardan dolayı duyulan özlemi de vurgular. Özeleştiri yapan rüya sahibi, vicdanını da temizleyeceği şekilde davranmaya karar verir ve hayatına bambaşka bir ruh hali ile devam eder.

Rüyada Şehitlik Görmek

Şehit mezarı görmekle benzer yorumlanır. Şehit mezarı gören kişi, çevresine verdiği zarardan dolayı pişmanlık duyar. Düşünmeden, mantıksız ve duygusuzca hareket etmesinden dolayı büyük bir pişmanlık içine girer ve ruhsal olarak da bunalım yaşar. Şehitlik gören kimseler kendi hayatlarına dair olumsuz durumları yok edip, her şeye yeniden başlamak için harekete geçerler. Vicdan muhasebesi yapmaya ve yeni kararlar almaya delalettir.

Rüyada Şehit Mezarı Ziyaret Etmek

Rüya sahibinin kendisini tamamen yalnız hissettiğini, değersiz bulduğunu ve kimsenin kendisine yardım eli uzatmadığını düşünüp daha da karamsar bir ruh haline büründüğünü ifade eder. Şehit mezarı ziyaret eden kişi, geçmişinde yaptığı bazı hatalar nedeni ile kendisini bir türlü affedemez ve geleceğine doğru adımlarla ilerleyemez. Kişiye bağ olan bir vicdan sıkıntısının, büyük bir pişmanlığın ve psikolojik olarak bunalmışlığın ifadesidir.

Rüyada Şehit Mezarı Görmenin Psikolojik Yorumu

Manevi duyguları ile hareket eden kimseleri ve sürekli olarak yapıklarından pişmanlık duymayı temsil eder. Bu rüyayı gören kişiler genellikle geçmişte yaptıkları bir hatayı telafi etmek ister ve sürekli olarak bu konu üzerinde kafa yorarlar. Somut olarak herhangi bir girişimde bulunmazlar ama devamlı olarak aynı vicdan rahatsızlığı içinde yaşar ve bu durumdan garip bir mutluluk hissi duyarlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şehit Mezarı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Lale (14 Kasım 2016 saat: 04:25)

  Rüyamda yanimda komsumzla beraber mezarliga gidiyoruz orada annesinin mezarini ziyaret etmek istiyor sonra mezarliga gidiyoruz ilerimizde bir imam bir kac kisi bir cenaza ile uğraşıyor ama etraf tozlu bakmaya çalışıyorum sadece imamı ve bir kisiyi görüyorum sonra yan taraftaki mezarin bosaltildigini goruyoruz bakıyoruz ki o gömülen kişi o onun sehit olduğunu sonunda anladilar diyen birisi var ordakiler gidiyor sehit olan kisinin mezarina gidiyorum dua etmek istiyorm ama yanimdaki komsum bana musade etmiyor tekrar yola cikoyoruz sen annene dua etmedin diyorum yine ses vermiyor ilerde bir mezarlikla karsilasiyorz ve sehit mezarı yine kim olduğuna bakiyorum biraz onceki sehitin kabri tekrar karsima çıkmış ve komşumun annesinin mezarinin ordayiz tekrardan gitmek icin yola cikiyoruz ben farkli bir yoldan gitmek zorundayim yol dar oldugu icin duvar gibi bir yerden atlayip arka taraftan dolasip öyle cikmam gerekiyor ve ordan gecrken üpleriyorum ve uyandim ruyamin ne anlama geldigini yorumlarsaniz sevinirim

 2. Sude (15 Ağustos 2016 saat: 11:13)

  Rüyamda kutup bölgesindeyeydim kutup ayısı vardı.biri bana pençe attı kolum yarıldı.
  Sonra diğerinden kaçarken bir igloo gördüm hemen ona girdim.orda bir adam vardı bana baktı.
  Ve duvarda babamın resmini gördüm yer de ateş vardı.Ve birden söndü. Her yer erdi!

 3. Tuğba yılmaz (15 Ocak 2016 saat: 17:57)

  Rüyamda tünel gibi bir yerde ilerliyorum tünel boyunca mezarlar var . Bunlar şehit mrzariymis ve açılmış. Kemikleri çıkarılmış ve mezarın yanına konulmuş ben çıkarken elimde bir kafatasi oluyo. Sonra oranın güvenliği varmış bana bakıyor. Bnde yasak Değil mj almak deyip elimdeki ni güvenliğe veriyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,