RuyaTabirleri.com

Rüyada Şehit Mezarı Görmek

Rüyada şehir mezarı görmek, rüya sahibi için her şeye yeniden başlama şansı elde edeceğine ve kendi hayatı üzerinde düşüneceği, doğru kararlar vereceği bir döneme gireceğine yorumlanır. Şehit mezarı gören kişi hayat muhasebesi yapar ve bugüne dek işlediği günahları, yaptığı hataları düşünüp, yaşamında bundan sonra ne istediğine, nasıl davranması gerektiğine karar verir. Büyük bir ruhsal arınma anlamına da gelen rüya, psikolojik olarak yapılanlardan duyulan pişmanlığı, kayıplardan dolayı duyulan özlemi de vurgular. Özeleştiri yapan rüya sahibi, vicdanını da temizleyeceği şekilde davranmaya karar verir ve hayatına bambaşka bir ruh hali ile devam eder.

Rüyada Şehitlik Görmek

Şehit mezarı görmekle benzer yorumlanır. Şehit mezarı gören kişi, çevresine verdiği zarardan dolayı pişmanlık duyar. Düşünmeden, mantıksız ve duygusuzca hareket etmesinden dolayı büyük bir pişmanlık içine girer ve ruhsal olarak da bunalım yaşar. Şehitlik gören kimseler kendi hayatlarına dair olumsuz durumları yok edip, her şeye yeniden başlamak için harekete geçerler. Vicdan muhasebesi yapmaya ve yeni kararlar almaya delalettir.

Rüyada Şehit Mezarı Ziyaret Etmek

Rüya sahibinin kendisini tamamen yalnız hissettiğini, değersiz bulduğunu ve kimsenin kendisine yardım eli uzatmadığını düşünüp daha da karamsar bir ruh haline büründüğünü ifade eder. Şehit mezarı ziyaret eden kişi, geçmişinde yaptığı bazı hatalar nedeni ile kendisini bir türlü affedemez ve geleceğine doğru adımlarla ilerleyemez. Kişiye bağ olan bir vicdan sıkıntısının, büyük bir pişmanlığın ve psikolojik olarak bunalmışlığın ifadesidir.

Rüyada Şehit Mezarı Görmenin Psikolojik Yorumu

Manevi duyguları ile hareket eden kimseleri ve sürekli olarak yapıklarından pişmanlık duymayı temsil eder. Bu rüyayı gören kişiler genellikle geçmişte yaptıkları bir hatayı telafi etmek ister ve sürekli olarak bu konu üzerinde kafa yorarlar. Somut olarak herhangi bir girişimde bulunmazlar ama devamlı olarak aynı vicdan rahatsızlığı içinde yaşar ve bu durumdan garip bir mutluluk hissi duyarlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!