RuyaTabirleri.com

Rüyada Şehitler Görmek

Rüyada şehitler görmek, hak yolunda inanmayanları, dine döndürmek ve sünnet ettirmek için verilen savaşa, bu yolda âlim kimselerden ve din adamlarından olmaya, mümin kimseler tarafından kabul görmeye, sevilmeye ve sayılmaya delalet eder. Kişi, yapacağı hayır işleri sayesinde hep iyi kimse olarak anılacak ve arkasından dua edeni çok olacak demektir.

Rüyada Şehit Olmak

Rüyada şehit olmak, hayat boyunca şanslı, kısmetli ve başarılı olmaya, hedeflenilen makama ulaşmaya, hayalleri gerçekleştirmek için mücadele etmeye ve bundan bir an olsun vazgeçmemeye ve umutsuzluğa kapılmamaya alamet eder.

Rüyada Şehit Olan Birini Görmek

Rüyada şehit olan birini görmek, mutluluğa ve zenginliğe delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayat yolunda karşısına çıkacak engellere, zorluklara, sıkıntılara ve dertlere karşı güç ve kudret sahibi olacağına rivayet edilir. Kişi öz güven sahibi olacak, çalışkanlığı ve hırsı sayesinde ileride önemli bir işin başına geçecektir diye yorumlanır.

Rüyada Şehitlik Görmek

Rüyada şehitlik görmek, rüya sahibinin daha önce yaptığı hatalardan ders çıkarmayı bileceğine ve bunları bir daha tekrar etmeyeceğine delalet eder. Kişi, Allah katında günah olduğunu bildiği tüm hataları için el açıp, dua edip yaradana secde edecek demektir.

Rüyada Şehitlikte Dua Etmek

Rüyada şehitlikte dua etmek, rüyayı gören kişinin başkalarının derdine düştüğüne, onların mutlu ve iyi olması için kendini feda ettiğine ve bunun kendisine zarar vermeye başladığına rivayet edilir. Rüya sahibi kendisini başkalarına yardımcı olmaya o kadar çok kaptırmış ki yakında kendisi yardıma muhtaç durumda kalacaktır.

Rüyada Şehitleri Ziyaret Etmek

Rüyada şehitleri ziyaret etmek, manevi anlamda duygusal bir boşluk ve çöküntü yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin büyük bir yalnızlık, çaresizlik ve sahipsizlik duygusu içinde olduğu anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şehitler Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Hasibe yer (16 Nisan 2014 saat: 12:20)

    Rüyamda işyerinde şehit bulundu biz çalışırken şehit kefenini açtı kalktı çıplaktı sadece namahrem yeri kapalıydı bir cuma günüydü abdestini aldı giyindi ben fotoğrafını çekmeye çalışıyorum ama öakinançekmiyor sonra bizimle konuştu ben öldüğümde 46 yaşındaydım benim çocuklarım var dedi normalde çalıştığım işyerinde bir türbe var onunla ilgili bir Msj olabilirmi yardımcı olabilirmisiniz Allah Razı olsun

  2. ata (08 Nisan 2014 saat: 16:52)

    Rüyamda yürüyordum. Yürürken şehitliğe rast geldim. Şehitliğe doğru giderken şehitlikteki şehitler, birden kabirlerinden kalkıp türk bayrağını sallamaya başladılar. Ben de şaşkınlık ve korku arasında yanlarına gitmeye karar verdim. Daha sonra onlardan ben de sallamak için bayrak istedim,vermediler. Onlar bana bayrağı vermeyince Çevredeki dükkanlara bayrak almak için gittim.” Bayrak var mı”diye sordum. Yok dediler. Ben de öylece kalktım.kendime gelince rüya olduğunu anladım

  3. akın (18 Mart 2014 saat: 08:34)

    rüyamda: bilmediğim bir yerden kaçıyorum. Kaçış sırasında eski bir bina görüyorum, binanın içine giriyorum korkutucu bir yer, bir an elimde bıçak olduğunu görüyorum. Korkarak kaçıyorum. Merdivenlerden hızlı bir şekilde inerek dışarı çıkıyorum. Dışarıda kaçmaya devam ediyorum. Karşıma bayraklarla donatılmış şehit kabri çıkıyor. Kaçmakla orda dua etmek arasında kalıyorum. Kalıp dua etmeye karar veriyorum. Korkarak fatiha okuyorum. Neden, kimden? kaçtığımı hala bilmiyorum. Korku içinde dua okurken uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,