RuyaTabirleri.com

Rüyada Şehitlik Görmek

Rüyada şehitlik görmek, rüyayı gören kişinin vicdan muhasebesi içine gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin özeleştiri yaparak nerede yanlış yaptığını, nerede doğruluktan şaştığını ve nasıl oldu da günaha saplandığını analiz edeceğine, hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında tertemiz ve yeni bir sayfa açacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına alamet eder.

Rüyada Şehitlik Mezarlığı Görmek

Bu rüya da tıpkı şehitlik görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kendine yapacağı yolculuğa yorulur. Rüya sahibinin tabiri caizse aynada kendi ile yüzleşeceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine işaret eder.

Rüyada Şehitlik Ziyaret Etmek

Rüyayı gören kişinin ruhsal bir çöküntü içinde olduğuna, kendini yalnız ve çaresiz hissettiğine, değersiz olduğunu düşündüğüne ve sanki hiç kimse tarafından istenmiyormuş hissine kapıldığına tabir edilir. Rüya sahibi kendini sanki hiçbir işe yaramıyormuş gibi hissediyor demektir.

Rüyada Şehitlikte Dua Etmek

Rüyasında şehitlikte dua ettiğini gören kişinin çok duygusal ve iyi niyetli olması nedeniyle mutsuz ve üzgün olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin başkalarının derdini ve acılarını da yüklenecek kadar duyarlı biri olduğuna bu nedenle de gerçek mutluluğu bir türlü yaşayamadığına alamet eder.

Rüyada Şehit Görmek

Rüyayı gören kişinin başarıları ve zaferleri ile herkesin itibar ettiği, saygı duyduğu ve takdir ettiği kimse olacağına, yüksek makamlara geleceğine ve önemli işlerin başındaki kimse olacağına rivayet edilir.

Rüyada Şehit Olmak

Rüyayı gören kişinin dünya yaşantısında aradığı her şeye kavuşacağına ve yaşamak istediği her şeyi yaşama şansına nail olacağına ve de hayallerine er ya da geç kavuşacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şehitlik Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. okan (12 Ocak 2015 saat: 12:33)

  Ruyamda bir savaştayim azda manaz kıliyorum ve duşmandan bir odam bana ok sokuyor bende ona ok sokuyorum ve o öluyor ben hayatta kalıyorum ve birisi bana mızrak saplıyor karnıma ve be savat getiriyorum birusi bana sen şehit olamassın diyor ben aglıyorum ve anda kalktım

 2. ebru (20 Kasım 2014 saat: 13:48)

  merhaba ; ben ruyamda esim ,ben , cocuklarim ve yenqem arabayla qiderken yenqem esime mezarlikta durda sana dua edelim diyor ve arabadan iniyoruz bir yokusu tirmaniyoruz ve yan tarafimizdan su akiyor 2yasindaki oqlum kucaqimdayken bir anda suyun kenarinda yatiyor sobra yine kucaqima qeliyor ben ellerimi acip zqliyarak dua ediyorum ve sehitin yuzu suyu hurmetine dualarimi kabul et Allahim diyorum ayni sekilde 5 yasindaki kizimda soyluyor ve kafami cevirdiqimde oqlum yine suyun kenarinda yatiyor ve kaldiramiyorum. bunu aciklarsaniz sevinirim

 3. dilek (18 Ekim 2014 saat: 10:22)

  merhabalar… rüyamda bir şehit mezarı gördüm ve üzerlerinde üniformasını olan askerler ağlayarak şehit mezarına geldiler. bende çok üzülüp ağlamaya başladım sonra babamla birlikte ordan uzaklaştık. daha sonra yabancı bir eve gidip uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımla makarna yedik karanlık bir geceydi ve o ev çok dağınıktı. içimde bi kıskançlık vardı o an sonra o karanlıkta dışarı çıktım babamı arıyorum karanlık ve uzun bir yolda yürüyorum sonra babamı buluyorum daha sonra bir kaç adam daha geliyor yanımıza

 4. TUĞBA (14 Ekim 2014 saat: 13:24)

  ruyamda çocuklarım ve ailemle birlikte şehitliğe ziyarete gidiyorum ama böyle şehitlik odalara ayrılmış eski karanlık bodrum gibi bir yer ben tek tek odaları temizliyorum şehitlerin mezarlarını temizliyorum çocuklarımla birlikte onlara dua okuyorum ve 3 tane şehit mezarından çıkıyor birinin gölgesini görüyorum diğerinin yüzünü ama ay gibi parlıyorlar şehitler hiç konuşmuyorlar ruyamda çok mutluyum şehitlerde çok mutlu çok güzel bi ruyaydı yorumlarmısınız lütfen

 5. Sinem (14 Eylül 2014 saat: 11:09)

  Merhaba cok etkilendiğim bir rüya gordum yorumlarsanız cok sevinirim şimdiden tesekkur ederim.. Rüyadan rüyaya atlamış gibiyim ilk once boyle dışarıda kocaman bi havuzdaydim normalde yüzme bilmem yüzmeye çalışıyordum ama galiba sol ayağım pek cırpınmıyordu havuzun suyu ılıkdı güneş ısıtmış boyle dedemi gordum yani tam yüzünü gormedim 2006 yılında vefat etti dedem daha sonra bi arabaya binip kardeşimle bi yere dogru gidiyorduk toprak yol ikide birde emniyet kemerini çıkarıp takip duruyoruz bi yer görüyoruz buyuk boyle etrafı acik tavanda ters asılı Turk bayrakları var orası şehitlik miymiş ne birden kuzenlerim oluyo teyzemin oğlu tam giderken geri dönüp oraya girmeye karar veriyoruz iniyoruz etrafı inceleyip fotograf çekerken kocaman böcekler goruyorum cok korkarım zaten itekliyorum boyle gitsin diye kovamiyorum resmen orumcek falan kabuklu böcekler ama hepsi cok büyükler cok korktum en cok da bayrakların ters olmadı falan dikkatimi cekti baya fazlaydı bizden baska insanlar da vardı etrafı bos bi araziydi o dev böcekleri iteklerken uyandım zaten lutfen cevap??

 6. Tuğçe (10 Şubat 2014 saat: 14:39)

  Yanımda bir adamla birlikte araba ile bom boş bir araziden giderken sağ tarafa baktığımda bir mezar ve basında bir kaç çarşaflı kadının dua edip ağladığını görüyorum daha sonra bir sopanın üstünde asker montu asılı olduğunu ve yakasında Türk bayrağı olduğunu gördüğümde şehit mezarı olduğunu anlıyorum. ama burası boş bir arazi mezarlık değil. Ve burası sanki savaş halinde olan bir ülke gibi gözküyor. etrafta bu mezar ve çevresindekilerden başka kimse yok. ve ben gördüklerime çok şaşırıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,