RuyaTabirleri.com

Rüyada Sehpa Görmek

Rüyada sehpa görmek, çok uzun yıllar çabalayarak oluşturulan kariyer planlarının kişiyi ileriye götüreceğine ve yapacağı işlerle kariyerini sağlamlaştırıp başka insanlara örnek olacağına yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin katılacağı bir yarışmada üstün bir başarı sergileyerek ödül alacağına ve bu ödül sayesinde uzun zamandır hayalini kurduğu bir işi gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Sehpa Örtüsü Görmek

Rüyada sehpa örtüsü görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki çalışmaların kenarda kaldığına ve gerekli değeri görmeyip heba edildiğine işaret eder.  Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin başarılarının üstünü örtmek için uğraşan kişilerin olduğuna yorulur.

Rüyada Sehpa Silmek

Rüyada sehpa silmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılardan ve musibetlerden kurtulacağına ve hanesinin bereketinin ve bolluğunu artacağına delalet eder.

Rüyada Sehpa Almak

Rüyada sehpa satın almak, yapılan işler neticesinde ticari hayatta kazanılan başarıya ve mala yorumlanır. Aynı zamanda, rüya sahibine, yardım ettiği birisi tarafından yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada Sehpa Kırmak

Rüyada sehpa kırmak ya da sehpa kırılması, rüyayı gören kişinin başarılarını kıskanan kişiler tarafından zor durumlara düşürüleceği ve ailesiyle arasının açılıp hanesinin huzurunun bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada Cam Sehpa Görmek

Rüyada cam sehpa görmek, hane halkını mutlu edecek haberler alınmasına ve gelecekle ilgili planların meyvelerini vermesine işarettir.

Rüyada Tahta Sehpa Görmek

Rüyada tahta sehpa gören kişinin, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına ve çoluk çocuğa karışacağına işaret eder.

Rüyada İdam Sehpası Görmek

Rüyada idam sehpası görmek, kişinin yaptığı işlerin boşa gideceğine ve emeklerinin heba olacağına delalettir. Aynı zamanda evinin bolluğunun ve bereketinin kaçacağına ve sağlık sorunlarından ötürü uzunca bir süre iş hayatından uzak kalacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Sehpa Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. arzu bozkurt (19 Kasım 2015 saat: 15:24)

    rüyamda abimin evinden kahve renginde 3lu takım sehpa çaldım anlamını çok merak ediyorum lütfen yorumlarmısınız.ve yalan söylediğimi gördüm anneme karşı bunu da yorumlarmısınız lütfen teşekkür ederim. ayrıca cumhurbaşkanlığı sarayında benim için muhteşem bir oda hazırlandığını gördüm

  2. gulnihal (09 Eylül 2015 saat: 16:29)

    Rüyam biraz karışıktı tam hatırlamıyorum ilk önce eski sevgilimi gördüm bana sitemli sözler söyledi daha sonra tanımadığım bi erkek var beyaz gömlekli biraz zayıf ama baya boyu uzun benimle ilgileniyo sürekli ,bi kac yakin arkadasim var onlarin cocugunu seviyoruz o tanimadigim adam sehpa getiriyo uç tane ortaya koyuyo sonra adamin elleri dikkatimi cekiyo cok guzel parmaklari en son bi kapidan gecerken göz göze geliyoruz cok dikkatli bakiyo etkileniuor muyum korkuyor muyum anlayamiyorum orda uyandim

  3. arzu (14 Aralık 2014 saat: 09:16)

    Ruyamda be, kizim ve arkadasim yazlik evin salonunda oturuyorduk. Arkadasim bsna dogru gelirken sehpaya takildi. Sehpanin ustu cam. Buyuk bir sehpa. Kocaman cam parcalanmadi ama asagi dogru kocaman bir bombe yapti. Parcalara ayrilmadan buz gibi oldu. Arkadasim yanima oturdu. Bacaginin dizden alt kismu kaniyordu. Ayak bileginin arkasi da . Kolonya ve pamukla sildim. Bagiryordu ben de ufluyordum. Kizim saskin bir sekilde bakiyordu. Kan akiskandi ama camin gidigi yerleri giruyordum ve orada kan koyu ve yara belirgindi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,