RuyaTabirleri.com

Rüyada Sehpa Görmek

Rüyada sehpa görmek, çok uzun yıllar çabalayarak oluşturulan kariyer planlarının kişiyi ileriye götüreceğine ve yapacağı işlerle kariyerini sağlamlaştırıp başka insanlara örnek olacağına yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin katılacağı bir yarışmada üstün bir başarı sergileyerek ödül alacağına ve bu ödül sayesinde uzun zamandır hayalini kurduğu bir işi gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada Sehpa Örtüsü Görmek

Rüyada sehpa örtüsü görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki çalışmaların kenarda kaldığına ve gerekli değeri görmeyip heba edildiğine işaret eder.  Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin başarılarının üstünü örtmek için uğraşan kişilerin olduğuna yorulur.

Rüyada Sehpa Silmek

Rüyada sehpa silmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılardan ve musibetlerden kurtulacağına ve hanesinin bereketinin ve bolluğunu artacağına delalet eder.

Rüyada Sehpa Almak

Rüyada sehpa satın almak, yapılan işler neticesinde ticari hayatta kazanılan başarıya ve mala yorumlanır. Aynı zamanda, rüya sahibine, yardım ettiği birisi tarafından yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada Sehpa Kırmak

Rüyada sehpa kırmak ya da sehpa kırılması, rüyayı gören kişinin başarılarını kıskanan kişiler tarafından zor durumlara düşürüleceği ve ailesiyle arasının açılıp hanesinin huzurunun bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada Cam Sehpa Görmek

Rüyada cam sehpa görmek, hane halkını mutlu edecek haberler alınmasına ve gelecekle ilgili planların meyvelerini vermesine işarettir.

Rüyada Tahta Sehpa Görmek

Rüyada tahta sehpa gören kişinin, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına ve çoluk çocuğa karışacağına işaret eder.

Rüyada İdam Sehpası Görmek

Rüyada idam sehpası görmek, kişinin yaptığı işlerin boşa gideceğine ve emeklerinin heba olacağına delalettir. Aynı zamanda evinin bolluğunun ve bereketinin kaçacağına ve sağlık sorunlarından ötürü uzunca bir süre iş hayatından uzak kalacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!