RuyaTabirleri.com

Rüyada Şehriye Çorbası Görmek

Rüyada şehriye çorbası görmek, inancını her koşulda sağlam tutmak ve kazanılan her kuruşu doğru şekilde değerlendirmek demektir. Özellikle hayır kurumlarına yardımda bulunan veya ihtiyacı olan kişilere el uzatan kimselerin verdiklerinden çok daha fazlasını alacaklarına ve kazançlarının daima beklentilerinden de fazla olacağına alamettir. İyi kalple yapılan her işin kişiye olumlu şekilde döneceğini bildiren çok hayırlı rüyalardan biridir. Şehriye çorbası aynı zamanda takva sahibi olunduğunu da bildirir ve özellikle haramdan uzak durulduğunun altını çizer. Ailevi hayatta meydana gelecek bazı değişimlere yorumlanan rüya, birden fazla çocuk sahibi olmak, aileyi geçindirmek için sorumluluk almak anlamını da taşır. Hem içsel hayatta, hem de yaşam düzeninde meydana gelecek olumlu değişimlerin ve güzel haberlerin temsilcisidir.

Rüyada Şehriye Çorbası Yapmak

Mutluluk ve memnuniyet dolu bir hayat yaşamak, her güne şükürle başlamak demektir. Kişinin her türlü zafiyetten uzak durduğunu, kendisinde gördüğü eksiklikleri veya yakın çevresi tarafından eleştiri alan özelliklerini düzeltmek için çaba gösterdiğini bildirir. Geleceğe yönelik hem kalıcı, hem de çok değerli dostluklar kurmanın, bekar kişiler için sahip oldukları ilişkiyi evlilikle taçlandıracaklarının habercisidir. Çalışma hayatında kişiliği ile övgüler toplayan kişilerin, çevrelerine verdikleri güven sayesinde çok yüksek mertebelerde görev alma imkanı bulacaklarını ifade eder.

Rüyada Şehriye Çorbası Dağıtmak

Ölmüş kişilerin veya akrabaların ardından yapılacak maddi yardımların ifadesi olan rüya, hali vakti yerinde olan kişilerin hayrat veya okul gibi kalıcı hayırlar yaparak büyük sevap işleyeceklerine yorumlanır. Yoksul veya yardıma muhtaç bir kimseyi himaye altına almak ya da kimsesiz bir çocuğu evlat edinmek, ona göz kulak olmak gibi anlamları vardır.

Rüyada Şehriye Çorbası Görmenin Psikolojik Yorumu

Hem detaylara, hem de bütüne aynı anda vakıf olmak, çevrede olup bitenden haberdar olmak istemek demektir. Rüya sahibinin çok yönlü kişiliği ve yaratıcı yanı sayesinde yaptığı işteki başarıları ile gurur duyduğunu, kendine olan güvenini tazeleyecek şekilde hareket ettiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!