RuyaTabirleri.com

Rüyada Şehriye Görmek

Rüyada şehriye görmek, rüya sahibinin, eline sürpriz bir şekilde geçecek paraya ve bu parayla yapılacak işte kazanılacak başarılara tabir edilir. Verilen emeğin karşılığının fazlasıyla alınacağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına ve kazanılan paranın ve malların hayır işlerinde harcanacağına delalet edilir.

Rüyada Şehriye Çorbası Görmek

Rüyada şehriye çorbası görmek, şehriye görmekle aynı anlama gelir. İş hayatında ve sosyal hayatta karşılaşılacak sorunların çözümlenmesinde bir ahbaptan yardım alınacağına ve başarı sağlanacağına işaret eder.

Rüyada Arpa Şehriye Görmek

Rüyada arpa şehriye görmek, yabancı bir kimsenin yardımıyla bir zorluğun atlatılmasına ve bu sayede yeni işlere girmeye ve para kazanıp daha iyi yerlere gelmeye delalet eder.

Rüyada Mercimek Görmek

Rüyada mercimek görmek, hayırlıdır. Ruhen ve bedenen sağlıklı olmaya, yapılacak işlerde öncelikle sağlığa önem vermeye ve çalışmalarda selamete ermeye işaret eder. Girilen gönül ilişkilerinin birileri tarafından engellenmeye çalışıldığına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yüreğini kemiren endişelerden ve vesveseden kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada Mercimek Çorbası Görmek

Rüyada mercimek çorbası görmek, sosyal hayatta güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu gelişmelerin rüya sahibini yuva kurmaya kadar götüreceğine delalet eder.

Rüyada Mercimek Çorbası İçmek

Rüyada mercimek çorbası içen kişinin, hanesinde sevinçli ve hayırlı olayların yaşanacağına ve aileye yeni bir ferdin daha katılacağına yorulur. Ayrıca, rüyayı gören kişinin iş hayatında da büyük bir atlama yapacağına ve ailesinin geçimini sağlamak konusunda rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada Çiğ Mercimek Görmek

Rüyada çiğ mercimek görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında türlü sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, sorunlar altında ezileceğine ve bu çözümsüz sorunlarla başbaşa kalıp ruhsal olarak rahatsızlık geçireceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!