RuyaTabirleri.com

Rüyada Şehvet Görmek

Rüyada şehvet görmek, başına gelen her olayın sorumlusu kendisi olduğu halde bunu kabul etmeyen rüya sahibinin, bu yaklaşımı ve bencil düşünceleri nedeni ile daha da sıkıntılı günler yaşayacağını, başını derde sokmasının yanı sıra devletle de sıkıntılı durumlara düşeceğini bildirir. Şehvet görmek açgözlü davranmak ve elindekilerden her zaman daha fazlasına sahip olmak, başkalarının hakkını gasp etmek ve günaha girmek şeklinde de yorumlanır. Şehvet gören kişiler çabalarının bir bir boşa gitmesine şahit oldukları gibi, sevdikleri tarafından terk edilirler. Yalan söylemeye meyilli olmak veya söylenilen yalanların ortaya çıkması sonucunda zor duruma düşmek anlamlarına da gelen rüya İslami olarak da kişinin yanlış yollara sapmak konusunda ısrarcı olmayı bırakarak kendi alın teri sonucunda elde ettikleri ile yaşaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Şehvet İçinde Olmak

Maddi imkanları iyi olan veya başarılı bir iş hayatına sahip olan kişilerin yaşamlarında meydana gelen iyi gelişmeler sonucunda bir anda farklı istek ve duygularını tatmin etme yoluna gideceklerini ve bu aşırılıklar nedeni ile özel ilişkilerini de tehdit edecek durumlar içine gireceklerini tabir eder. Şehvet içinde olduğunu görenlerin ikili ilişkileri kısa sürer ve bir türlü kalplerine hitap edecek biri ile tanışamazlar. Genellikle aşırı beklenti içinde olan rüya sahibinin ruhsal açıdan ne istediğini bilmemesi sonucu yaşayacağı mutsuzluğun da simgesidir.

Rüyada Şehvetli Bir Kadın Görmek

Kişinin hayatına yeni girecek biri yüzünden yaşayacağı sorunlara işaret ederken, özellikle yeni arkadaşlıklar kurarken dikkatli olmak gerektiğine dair uyarı veren bir rüyadır. Bekar erkekler için mal, mülk ve zenginliğe aşırı önem veren bir eşe sahip olacaklarını da bildirir.

Rüyada Şehvet Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsellikle ilgili tabuları olan ancak bilinçaltında pek çok cinsel deneyimi yaşamak için sabırsızlık çeken, duygularını ve tutkularını sürekli olarak bastırma yoluna giden kişileri ifade eder.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!