RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeker Pancarı Görmek

Rüyada şeker pancarı görmek, gereksiz ve fazladan laf eden, konuşmasını bilmeyen, durması gereken noktayı ayarlayamayan, cahil, patavatsız, kendini yetiştirmemiş ama buna rağmen sanki her şeyi en iyi kendisi biliyormuş ve kendisi yapıyormuş gibi davranmaktan geri durmayan ve bu huyları nedeni ile toplumda kabul görmeyen birinin varlığına delalet eder. Bu kişinin iyi düşünceleri olmadığı gibi kalbinin de fesat olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Şeker Pancarı Yemek

Rüyada şeker pancarı yemek, başarılı olmaya ve rütbe elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin meslek hayatında gösterdiği özverili, hırslı ve azimli çalışmaları sayesinde her işin üstesinden geleceği ve böylece işvereninin dikkatini çekip, takdirini alacağı anlamına gelir. Emeğin karşılığını almaya ve layık olunan yere oturmaya yorulur.

Rüyada Şeker Pancarı Toplamak

Rüyada şeker pancarı toplamak, rüya sahibinin rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, afiyette ve keyifte olacağına, elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin açılacağına ve kavuşacağı mutlu hayat sayesinde yaşadığı kötü günleri hiç hatırlamayacağına işaret eder.

Rüyada Şeker Pancarı Tarlası Görmek

Rüyada şeker pancarı tarlası görmek, özü sözü bir olduğu için herkes tarafından sevilen, sayılan ve takdir gören bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu rüya, insanların emanetine sadık kalan mert biri ile açıklanır.

Rüyada Şeker Pancarı Ekmek

Rüyada şeker pancarı ekmek, kimsenin tek kuruşuna göz dikmeyecek ama kimseye de tek kuruşunu yedirmeyecek esaslı ve yiğit birine işaret eder.

Rüyada Şeker Kamışı Görmek

Rüyada şeker kamışı görmek, iyi ve güzel huylu biri olmaya, ekmeğinin ve işinin peşinden koşmaya, kötü laf etmemeye, kalp kırmamaya, ah almamaya ve dürüst bir kimse olarak yaşamaya delalet eder. Aynı zamanda makbul olan mala ve paraya da yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,