RuyaTabirleri.com

Rüyada Şeker Yemek

Rüyada şeker yemek, hayırlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak olacağına, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine rivayet edilir. Şifaya ve çözümlere kavuşmaya, mutlu olmaya, başarıyı yakalamaya, zafer elde etmeye ve bu sayede tanınır kimse olup daha büyük saygı görmeye alamet eder. Rüyada şeker yemek uğur olarak kabul edilir ve her zaman için hayırlara yorulur.

Rüyada Şeker Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin kazancının artacağına, işlerinin çoğalacağına bu sayede ilerlemesinin ve kalkınmasının çok daha kolay ve hızlı olacağına işaret eder. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, mal, mülk, toprak ve gayrimenkul sahibi olmaya tabir edilir.

 Rüyada Pamuk Şeker Yemek

Rüya sahibinin kolay yollardan ama helal kazanç elde edeceğine, bol nimete kavuşacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine işaret eder. Kalıcı başarıya, mutluluğa ve garanti olacak kazanca rivayet edilir.

Rüyada Küp Şeker Yemek

Övgü dolu sözler işitmeye, sayılmaya sevilmeye, itibar sahibi olmaya, koyu ve keyifli sohbetlere alamet eder. Rüyayı gören kişinin kendi kendisiyle gurur duyacağı, ailesinin göğsünü kabartacağı ve herkesin adından söz etmesine vesile olacak başarılara imza atacağı anlamına gelir.

Rüyada Renkli Şeker Yemek

Rüyayı gören kişinin sahip olduğu mal varlığının ve parasının artacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine ve yaşamını daha keyifli kılacağına işaret eder.

Rüyada Toz Şeker Yemek

Servet sahibi olmak anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin çok büyük bir kısmetin sahibi olacağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Şeker Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (06 Aralık 2014 saat: 14:35)

    rüyamda benden hoşlanan tanıdığım bi erkeğin elinde 3tane siyah pamuk şeker vardı.Birini bana birini arkadaşıma veriyordu.Ben de içimden ne kadar düşünceli arkadaşıma da almış diyordum.Ayrıca bana biri siyah diğeri kırmızı iki tükenmez kalem veriyordy.Daha sonra pamuk şekeei yedim.Rüyamı yorumlarsanuz sevinirim.Teşekkürler..

  2. naz (20 Kasım 2014 saat: 19:54)

    rüyamda bir arkadaşımın anne ve babasını görüyorum olduklarından yaşlılardı onlarla konuşurken annesinin kulaklarından göz kapaklarına kadar küpe taktığını farkediyorum onlara arkadaşıma olan borçlarını ödemelerini aksi halde yuvasını etkilendiğinden bahsediyorum rüyamda oruç olduğum halde unutarak şeker yiyorum dişlerimle kırdığım zaman şekeri bahçeye tüküryorum ama tükürdükçe geliyor karıncalar tükürdüğüm şekerlere geliyor o sırada bahçede lavabo farkediyorum çeşmeyi açıp ağzımı iyice yıkıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,