RuyaTabirleri.com

Rüyada Şekerleme Görmek

Rüyada şekerleme görmek, rüya sahibinin, uzun bir zaman önce yakalanmış olduğu bir hastalıktan Allah’ın izni ile kurtulacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine ve böylece yıllardan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına ve bu sayede çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Şekerleme Almak

İş hayatında çok hayırlı ve bol kazançlı işlere adım atılacağına, bu sayede çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Şekerleme Yemek

Aile hayatında ve iş hayatında yaşanan sorunların tatlıya bağlanacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada Şekerleme Yediğini Görmek

Rüyada şekerleme yemek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatı içinde yaşanan ve çok büyük zararlara sebep olan tartışmaların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, bu işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Şekerlemeler Görmek

İş hayatında çok kötü durumlara düşen rüya sahibinin, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kimseden yardım almadan ve çok fazla sıkıntı çekmeden kolay bir şekilde kurtulacağına, çok rahat bir nefes alacağına ve çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada Şekerleme Yapmak

Aile hayatında çok kötü günler geçiren rüya sahibinin, bu sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın bir zamanda kurtulacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!