RuyaTabirleri.com

Rüyada Şekerlik Görmek

Rüyada şekerlik görmek, hem olumlu hem olumsuz olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde çok büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yanında çalışan ancak çok iyi bir kademede olduğu için kendisini çekemeyen bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına, bu yüzden dikkatli olması ve önlem alması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Gümüş Şekerlik Görmek

Hayırlı bir rüyadır. El atılan her işte büyük kazanç elde edileceğine, bu kazancın mal ve mülk alımında kullanılacağına, büyük yatırımlar için sermaye olacağına ve rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok rahat ve bolluk içinde bir ömür sürmesi için olanak sağlayacağına alamet eder.

Rüyada Kristal Şekerlik Görmek

Yakın bir akrabanın vesile olması ile başlanacak bir işte yapılan çalışmaların karşılığında hayırlı kazançlar elde edileceğine, bu kazançlar ile yardıma muhtaç insanlara yardıma koşulacağına ve destek olunacağına işaret eder.

Rüyada Cam Şekerlik Görmek

Aile bireyleri arasında varolan ve düşmanlık besleyen insanların ortaya attıkları birçok dedikoduya rağmen bir türlü bozamadıkları bağın mutluluk ve sevgi ile kurulduğuna, bu sayede yaşanan sorunların kısa zamanda ortadan kaldırıldığına ve aile içinde çok büyük bir mutluluk yaşandığına rivayet eder.

Rüyada Porselen Şekerlik Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun yıllardan beri insanların gözü önünde olması sebebiyle giyim kuşamına ve takılarına özen gösteren biri olduğuna ve bu durumu bir hayat felsefesi haline getirdiğine tabir edilir.

Rüyada Cam Şekerlik Kırılması

Aile hayatı içinde kötü olayların yaşanacağına ve birçok dedikoduya maruz kalınacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!