RuyaTabirleri.com

Rüyada Şekil Görmek

Rüyada şekil görmek, şeklin durumuna göre yorumlanmalıdır. Kare şekli görmek iş hayatında keskin dönüşlerin ve ani kararların alınmasıyla karşılaşacak olan rüya sahibinin maddi durumunu riske atacağı gelişmeler yüzünden stres yaşayacağına yorumlanırken, tekdüze bir hayatın da ifadesidir. Matematik, fen, fizik gibi bilim alanlarında hizmet verileceğini, eğitim veya araştırma alanlarında çalışılacağını ve yüksek lisans, doktora gibi çalışmalarda bulunulacağını, bahtın açık, geleceğin de şanlı geçeceğini tabir eder. Yuvarlak bir şekil görmek ise, daha önce alınan kararlardan istenen sonuca ulaşmakta güçlük çekileceğini ve dönüp dolaşıp aynı yere gelen rüya sahibinin psikolojik ve moral açıdan kendini kötü hissedeceğine, hanede sıkıntısı olanların da bir türlü çözüm bulamadıkları için üzüntü duyacaklarına alamettir.

Rüyada Kağıda Şekil Çizmek

Düşünceli ve sıkıntılı bir durumda olunacağını, kişinin iş yaşantısı ile ilgili radikal değişiklikler yapmak için fırsat kolladığını fakat şartlardan bir türlü emin olamadığı için kafasının karışacağını tabir eder. Eskiden kurtulmak, geçmiş sorunları unutmak için yeni başlangıçlar yapmak isteyen kişilerin önlerindeki engellerde takılıp kalacaklarını ve aceleci davranmaları halinde işlerin giderek daha da sarpa saracağını ifade eder. Arkadaş çevresinde yaşanacak anlaşmazlıklara ve kurulan ortaklıklardan pişmanlık duymaya da delalettir.

Rüyada Şekil Değiştiren İnsan Görmek

Hayra alamet olmadığı gibi, yaşanacak bir uğursuzluğun da habercisidir. Kişinin hayatına yeni giren kimselere dikkat etmesi gerektiğine, herkese hayatıyla ilgili bilgi vermemesinin doğru olacağına, insanlara güvenmek konusunda düşünerek hareket edilmesinin faydasına dikkat çeker. Yakın çevredeki kişilerden görülecek yanlışların kişide yaratacağı hayal kırıklığının uzun sürecek etkilerine de yorumlanır.

Rüyada Şekil Görmenin Psikolojik Yorumu

Kararsızlık, görüşlerde bulanıklık ve geleceğe yönelik büyük bir belirsizlik yaşandığını ifade eder. Kişinin düşüncelerini toparlayamadığı gibi, henüz kendisine gerçekçi bir yön çizemediğini, hedeflerini tutturamamak yüzünden yaşadığı başarısızlıklara tahammül edemediğini bildirir. Şüpheci olmak ve insanlara güvenmek konusunda çekince duymak manasına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!