RuyaTabirleri.com

Rüyada Sekreter Görmek

Rüyada sekreter görmek, her konuda karşılıksız yardım ve destek görecek olan rüya sahibinin deyim yerindeyse sırtının yere gelmeyeceğini işaret eder. Genç biri bu rüyayı görürse anne ve babasının elleri her zaman üstünde olur ve başına gelen her olumsuzlukta ailesi yanında olur. Bir bayan sekreter görürse başkalarına yardımcı olabilmek için çalışmalar içine girer veya hayır işlerine yönelir. Maddi olmasa da manevi açıdan başkalarına faydalı olabilmenin kıvancını yaşayacak olan rüya sahibinin mutluluğunun işaretidir. Güçsüz veya cesareti kırılmış bir tanıdığa yardımcı olmak, onun ayağa kalkmasına yardım etmek anlamına da gelir.

Rüyada Sekreter Olduğunu Görmek

Gönülsüzce çıkılacak bir yolculuğa veya sonunda kişiyi rahatsız edecek bazı konuşmaların yapılacağı bir toplantıda bulunmanın alametidir. Rüya sahibinin üzüntü duyduğu ve içinden çıkamadığı bir durumla ilgili eşinden veya sevdiği kişiden göreceği yardımla rahata kavuşacağına yorumlanır. Kendisinden akılca üstün olan yaşlı bir kimsenin önerileri doğrultusunda hareket edip mevki sahibi olmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada İşe Sekreter Almak

Çalışanlarına veya iş arkadaşlarına her zaman yardımsever davranan kişinin aynı davranışlarla karşılaşacağına ve özellikle çalışma hayatı boyunca kimseden tersi bir hareket görmeyeceğine ve sorunsuz bir iş hayatına sahip olacağına yorumlanır. İşe sekreter aldığını gören kişiler kendilerinden yaşça küçük birinin ayıbını kapatır, ona nasihat verirler.

Rüyada Sekreter Kovmak

Kibirlenme günahına düşen rüya sahibinin başkalarının kusurlarıyla veya yoksunlukları ile dalga geçeceği, bir an önce Allah’a sığınıp yaptığı hatalı davranışlar için af dilemesi gerektiğini bildirir. Anlık gaflete düşmeye, şımarıkça hareket ederek bencilce tutumlar sergilemeye de tabir edilir.

Rüyada Sekreter Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişisel gelişim konusunda fazlaca araştırma yapan rüya sahibinin kendi iç yolculuğuna çıkarken tam olarak ne aradığını biliyor olduğunu ve bilincin kişiye hakim olmasından ötürü her türlü kararı en sağlıklı şekilde alacağını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!