RuyaTabirleri.com

Rüyada Seks Görmek

Rüyada seks görmek, şer getirecek olaylar yaşamaya, hoş olmayan durumlara düşmeye, haksızlığa uğramaya, gözyaşı dökmeye, yalancı ve düzenbaz kişilerin ağına düşmeye işaret eder. Kişinin büyük zorluk ve sıkıntı içine düşeceğine, bu durumdan kurtulmak için vereceği mücadeleye tabir edilir. Hayırlı olmayan rüyalar arasında gelir ve ağız tadının kaçacağına, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına ve büyük hayal kırıklıkları yaşanacağına işaret eder.  Rüyada sex hakkında tüm bilgiler:

Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek, iki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin nikâhının olduğu kişiyle sevişmesi şans, uğur ve kısmet olarak değerlendirilir ve kişinin hayatına önemli ve güzel yol ayırımları çıkacağına bu yolların kendisini başarıya ve mutluluğa götüreceğine işaret eder. Fakat rüyada kişinin nikâhı olmayan bir kişi ile seviştiğini görmesi şer olarak kabul edilir, şansın ve kısmetin kapanması anlamına gelir.

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek, güzel ve hayırlı olana tabir edilir. Rüyayı gören kişinin mutluluğa ve huzura kavuşacağına, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine ve böylelikle sevdiklerine daha fazla vakit ayırabileceğine delalet eder.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyasında sevgilisiyle öpüştüğünü gören kişi, muradına erecek ve gönlünün sahibi olan kişiye kavuşacak demektir. Mutluluk ve kısmet olarak değerlendirilir.

Rüyada Bir Kadınla Öpüşmek

Rüyada bir kadınla öpüştüğünü gören kişinin hayatında kendisinin de beklemediği ve hayırlı, uğurlu olacak, beraberinde yeni şanslar getirecek güzellikte olaylar yaşanacak ve rüya sahibinin tüm yaşantısı birden bire değişecektir diye yorumlanır.

Rüyada Birini Ağzından Öpmek

Bir kişi rüyasında birini ağzından öptüğünü görürse o kişinin işi gücü rast gider, hayatındaki sorunlar çözülür, özellikle de ticaret ya da meslek hayatındaki başarı grafiği herkesi şaşırtacak oranda artış göstermeye başlar diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Seks Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nurhan (01 Aralık 2015 saat: 09:05)

    Rüyamda patronumu gördüm odada uyurken kendisi geldi yatağıma girdi Gemerek bölgem ile oynadı ve ayaklarıma doğru başı uzanıp öpmeye başladı daha sonra annem ve ablamda odada uyuyorlardı annem uyanıp görür diye yataktan kaldırdım içeri girerken elinde bir poşet vardı içindede ekmek balık varmış onuda ablam yerken gördüm

  2. kenan (30 Nisan 2015 saat: 22:52)

    Sevgilim amcam a gidelim dedi amcası gile gittik çekyatı açtı sevgilim yattı uyudu bende ayak ucuna yattım uyudum amcası sevgilimin yanına yattı sonra ses gelmeye başladı ah diye kalktım baktım sevgilim çırılçıplak amcası Sevgilimi yapıyordu sonra meme uçlarını tutup sunduruyordu bende dedim sen ne yaptın dedim ordan çıkıp gittim arkamdan geldi

  3. tugba (21 Ocak 2015 saat: 12:03)

    annem sevgilim ve bikac kisi daha tren yolculuguna cikiyoruz.cok rhat bi yolculuk zaten treni sevdgm icin cok mutlu edio beni bu yolculuk.daha sonra trenden iniyoruz pazar gibi biryere geliyoruz ve annem patates toplamaya baslio ama cuval cuval satin almio.yardim etmek amacli sanirim pazardakilere.sonra annem kalio ben eve gidiorum evde uzanip tv izlerken suan birlikte kaldgmz ev arkdsm gelio ve beni opmeye baslio ardindan kiyafetlerle sevismeye baslioruz.sanki ben erkegm gibi oluo bu sevisme.sonra durakliyorum yerde para goruorm bicok kagit para dusurmussun parani al bunu saglam yere koy diorm veriorm ona.sonra bende oturdgm yerde altimdan bi tomar kagit para cikartiorm cuzdanima koyuyorm.bianda kendimi baska evde baska insanlarla goruorum sonra kalabaligiz bi arkadasin gitmesi gerek ben onu otobuse bindirmeye gdiorm dha apartmandan cikmadan yagan yagmurdan islanmaya basliorum ben arkdsma gelmio su.sonra disari cikioruz acayip yagmur yagio.snra uyaniorm.yorumlarsaniz cok sevinirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,