RuyaTabirleri.com

Rüyada Seks Yapmak

Rüyada seks yapmak, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağı, hedeflerinin, amaçlarının ve hayallerinin de gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin gerek özel hayatında gerekse meslek hayatında rahatının, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve başarılarının da aynı oranda hızla artacağına işaret eder.

Rüyada Seks Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin rahatının yerine geleceğine, işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin önce Allah’ın izniyle sonra da çalışkanlığı, azmi ve kendine olan inancı sayesinde işinde üstün başarılar elde edeceğine yorulur.

Rüyada Eski Sevgiliyle Seks Yapmak

Güzel bir rüyadır çünkü rüyayı gören kişinin eski sevgilisinden kendisine gelecek olan hayra tabir edilir. Rüya sahibinin o kişiden önemli bir yardım göreceğine ve ona hayatının sonuna kadar minnettar olacağına işaret eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Seks Yapmak

Rüyayı gören kişinin özel hayatında çok hareketli günler geçireceğine ve paylaşılamaz kimse haline geleceğine alamet eder. Rüya sahibine ilgi gösterecek aşk ya da sevgi duyacak kişilerin sayısının artacağına, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına tabir edilir.

Rüyada Anne Babayı Seks Yaparken Görmek

Rüya sahibinin annesinin ve babasının arasındaki koyu muhabbetin, aşkın, sevginin, saygının ve anlayışın kendisini imrendireceğine ve kendisine örnek olacağına alamet eder. Kişi, anne ve babası arasındaki iyi geçimden son derece memnun ve mutlu demektir.

Rüyada Cinsi Münasebet Yapmak

Çok hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin arzularına kavuşacağına yorulur. Rüya sahibinin muradına ereceği, çok mutlu ve başarılı olacağı anlamına gelir. Sağlıklı ve huzurlu olmaya, afiyette kalmaya, amaca ulaşmaya, sevdiklerinden hayır görmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Seks Yapmak İle İlgili Rüyalar;

 1. kardelen (09 Kasım 2014 saat: 09:54)

  ben rüyamda hoşlandığım çocuğu gördm bizim yan binanın en altındaki evdeydik ben orayı boş sanıyordum ancak doluymuş koltuklar falan varmış çocuğa soruyorum bunların ne işi var diye bilmediğini söylüyor sonra elektrikli bi sobayı açıyoruz beraber sex yapıyoruz sonra birileri geliyor kalkıyoruz gelen kadın hamile ve bu evde gizlice yaşıyorlarmış kızı olucakmış bi kaç isim söylüyorum koysun diye en son benim adımı söylüyorum beğeniyo ve uyanıyorum

 2. mihrimah (12 Eylül 2014 saat: 13:20)

  Rüyamda eski erkek arkadaşımla bildiğin sex yapıyorduk ve yüzündeki ifade gayet güzeldi. Çok etkilendim sonuçta artık ayrıyız. Benimi düsünüyoki diye düşündüm.Ne anlama geliyor çok merak ettim. Ve bugünde buluşuyorduk yani hala sevgiliydik. Bir yere uzanmıştık birlikte açık havada yatıyorduk.Lütfen yorum yaparmısınız inanın merak içerisindeyim. Beni sevip sevmediği çıkarmı bu rüyada?

 3. mahmut (14 Temmuz 2014 saat: 17:51)

  bir otobusteyim ama otobus hep okul arkadaslarim var cam kenarinda oturuyorum ve kitapla soru cozuyordum hemen arka koltukta oturan kiz kizi hic tanimiyorum bana seslenip yeter ders çalıştığı n diyor sonra kiza dönüyorum kiz hayatimda gordugum en tatli kiz hemen asik oluyorum o kiza bana gulumsuyor ama asiri tatli iste sonra benim arkadaş larimdan biri kiza seni seviyorum diyor tabi kiz cocugu tersliyor sonra kizla cok yakinlasiyoruz kol kola girme gulumseme filan tam birbirimize asik olmusuz sonra okulda geziyoruz banklarda oturuyoz ama cok mutluyuz kiz bizim okula yeni gelmis ama bi tenefus onun nerde oldugu sorarken bi cocuk a uyaniyo m

 4. Hüsnü (06 Temmuz 2014 saat: 12:27)

  Bizim köyde çok sevdiğim bir arkadaşım var benden 2 yaş büyük.. Bir komşumuzun evinde mevlüd veya başka birşey var tepsilerle yemek ve pilav götürülüyor.. Benim elimdeki tepsiyi kapıdan içeriye bıraktım döndüm arkamda da o arkadaşım var.. Tepsinin içerisinde toz halinde bir şey var ben oraya üfledim onun yüzüne geldi sonra o da bana üfledi gelmedi.. Ama o toz halindeki şey hiç bitmiyor o da durmadan üflüyor sonra ben de küfür etmeye başladım Neyse bu döndü arkasını gidiyor bende bunun arkasından geldim kavradım tek kolumla belinden koşa koşa götürüyorum o biryandan bağırıyor ben de onun ağzını kapatmaya çalışıyorum ama kollarıyla benim elimi çekmeye falan çalışmadı.. Evin arkasına getirmiştim onu Sonra da sex yapmaya başladık.. Kan geldi ben uyandım.. Lütfen bulun bunun açıklamasını kafayı yiyeceğim..

 5. emin (15 Nisan 2014 saat: 10:05)

  Ben ruyamda kızı kovalıyordum kızsurekli gulerek kacıyordu bircolun ortasıdaydık sanra bır ucurumdan kız dustu benim birden kanatlarım cıktı onu kurtardım ucurumun obur kenarına kızı goturunce o kanatlar gittive kız tekrar kacmaya basladı 3 gun boyunca bu ruyayı gordum 3.gun kızı tuttum ve kızla sex yaptım bu kızda benim daha onceden tanıstıgım birkizdi ve bana cok yakın davranıyo kız bu ruyayı gordukten sonra

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,